Sporas: 7-10 mkm, izklaidus kārpas ar tumšāku kārpu grupām
Sākumā līdzīga dzeltenajiem ragansviestiem Fuligo septica un Fuligo muscorum - ir dzeltena vai dzeltenīgi oranža un noklāj virsmu - augus, sūnas, arī kritušas lapas vai koksni. Jāpievērš uzmanība, ka attīstoties masā nodalāmi atsevišķi bumbulīši, masa nav viendabīga, bet sastāv it kā no daudzām skaidri nodalāmām bumbiņām.
Attīstoties vēl tālāk, gļotsēne maina krāsu uz brūndzelteni zaļganu, kāda nemēdz būt minētajiem ragansviestiem. Sporu stadijā bumbiņas ir gandrīz melnas.
Latvijā pirmoreiz minēta jau pirmajā gļotsēņu apkopojumā (Roterts, 1890.) par Rīgas apkārtnes gļotsēnēm.
21. gs. biežāk novērota dzeltenajā jaunu augļķermeņu stadijā, bet nobriedušu augļu stadijā novērota samērā reti.
Sastopamība (novērota) Latvijā: vidēji bieži. Sīkāks apraksts: myxomycetes.net Atradnes pēc Dziedavā publicētajiem foto:
Atlasīto attēlu skaits: 7. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.