Pēc jaunākās sistemātikas Angioridium sinuosum.
Pelēkas vai baltas gļotsēnes, kas pamatā aug nobirās, uz lapām, sīkiem zariņiem, arī uz augiem, sūnām.
Raksturīgas pazīmes - vertikāli saplacināti augļķermeņi (plazmodiokarpi), kas zarojas, veido režģus; var būt arī atsevišķi nelieli, saplacināti sporokarpi. Divi apvalki - ārējais saplīst pa augšējo maliņu, iekšējais plāns.
Latvijā suga atklāta 2021. gadā, 11. oktobrī, Ķemeros (atrada Julita Kluša).
Otrā noteiktā atradne Gaiķu pag., 2021.g. 18. oktobrī (Evita Oļehnoviča).
Bet kā trešā noteikta (2022. gada februārī) līdz šim senākā apzinātā atradne, atrasta 2021. gada 29. augustā (Vija Sīmansone, Sējas pag.).
Sastopamība (novērota) Latvijā: ļoti reti. Sīkāks apraksts: discoverlife.org Atradnes pēc Dziedavā publicētajiem foto:
Atlasīto attēlu skaits: 7. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.