Jauna kā oranža bumbiņa, pieaugot izveidojas garš kātiņš, kam raksturīgi, ka apakšā sarkanīgs, augšā tumši brūns. Krāsa lodveida galviņai bronzas, dzeltenbrūna, brūna. Galviņas apakšpusē tumši brūns kauss ar neregulāru malu, no kā augstāk turpinās neregulārs tīklojums ar mezgliem.
Latvijā lielākā apzinātā kribrārija, var sasniegt 4 mm kopējo garumu un 1 mm (retos gadījumos pat līdz 2mm) augļķermeņa platumu.
Latvijā pirmoreiz minēta jau pirmajā gļotsēņu apkopojumā (Roterts, 1890.) par Rīgas apkārtnes gļotsēnēm.
Pieminēta arī Skaidrītes Ruskules diplomdarbā "Gļotsēņu pētījumi Slīteres valsts rezervātā" (1986), ievākta 1985. gada maijā.
21. gs. pirmais novērojums - 2019. gada oktobrī Cēsīs (atrada un noteica Sandis Laime).
Sastopamība (novērota) Latvijā: ļoti reti. Sīkāks apraksts: myxomycetes.net Atradnes pēc Dziedavā publicētajiem foto:
Atlasīto attēlu skaits: 4. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.