Sporas: 5-7mkm, ar grūti saskatāmu pilnīgu vai nepilnīgu tīkliņu
Sīkas, tipiskā gadījumā koniskas formas (augstums sasniedz vien pāris mm) uz kritalām augošas gļotsēnes, kas maina krāsu no gaiši oranžas, sārtas līdz tumši brūnai. Forma var būt arī gandrīz lodveida, bet, atšķirībā no Lycogala epidendron, tās ir ievērojami sīkākas un arī retāk sastopamas.
Latvijā līdz 2020. gadam bija apzinātas divas atradnes - Engurē (2012. gada jūnijā un augustā) un Krimuldas mežaparkā Siguldā (2016.g. augustā); sugu un abas atradnes Latvijā atklāja Julita Kluša.
Līdz 2021. gada beigām apzinātas vairāk nekā 25 atradnes dažādās vietās Latvijā, tomēr atradņu vairums koncentrējas GNP.
Sastopamība (novērota) Latvijā: samērā reti. Sīkāks apraksts: myxomycetes.net Atradnes pēc Dziedavā publicētajiem foto:
Atlasīto attēlu skaits: 8. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.