DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
 • Atpakaļ
 • (Lai palielinātu, uzklikšķini uz bildes.)

  Komentāri:
  Zigurds Kalmanis, 2015-01-26: Diemžēl šī ēka nekad nav bijusi pat LAIDZES muižā. Tā ir Valdegales pagastmāja vienā ēkā ar Valdegales skolu. Tagad gan šī ēka atrodas Laidzes pagasta teritorijā un līdz nesenam brīdim bija Laidzes pamatskola - nu Talsu skolas filiāle. Laidzes muiža ir sliktā stāvoklī esoša ēka aiz Laidzes tehnikuma kilometrus trīs uz priekšu pa Talsu-Upesgrīvas ceļu, kur vienmēr atradies Laidzes muižas centrs.
  _Atis_, 2015-01-28: Paldies par labojumu! Agrāk pabrīnijos, ka dažās fotogrāfijās Laidzes skolai ir 2, citās - 3 stāvi. Nu skaidrs - ir divas mācību iestādes un divas varenas ēkas. Bet kad tad fotogrāfijā redzamā ēka ir celta? Pēc pamatskolas lapas izskatās, ka 1881.g., bet vecās kartēs skola Laidzē ir citur un nevienā pirmskara kartē nav šajā vietā.

  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
   
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo attēlu:

   


  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja to izmantošana nenes peļņu (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas nepieciešamas darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, tās var izmantot tikai pēc vienošanās. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2021.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv