DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
 • Atpakaļ
 • (Lai palielinātu, uzklikšķini uz bildes.)

  Komentāri:
  Lilija-Gaujiena, 2010-05-24: Kas par dabas daili! Mazais, baltais, graciozais ziemeļbrīnums!Paldies!
  Anonīms komentētājs, 2011-12-19: zinu kurzemē kur šis skaistas nakts vijolītes aug,jau otro gadu priecājos par šien ziediem.
  sliva, 2011-12-19: zinu kurzemē vienu vietiņu kur nakts vijolītes ir pilna pļava,
  priecājos 2 gadus,diemžēl prieks ir īss,Kuldīgas nostūrī ir iedalīti mājas objekti.
  Raimis, 2014-11-27: Man arī ir gadījies sastapt šo brīnumani skaisto un daiļo augu,kad strādāju zāles pļaušanas uzņēmumā, kurš toreiz kolhoza laikā sauca par "Zālīti", diezgan labs uzņēmums, kurā nopelnīju lielu žuksni naudas. Priekšnieks arī bija diezgan sakarīgs. Pat varējām sadzert kopā ar veco labo Aivaru. Žēl,ka viņš tagad atrodas cietumā. Vēl atceros,ka braukājāmies ar riteņiem, un tad tajā vienā reizē nokritu zemē, un Aivars nogūlās zemē un sāka man mierināt. Tas bija patīkams brīdis manā mūžā un līdz šim šīs sajūtas diemžēl nav atkārtojušās,kaut vai katru dienu esmu komā. Cietumā Aivaru apciemoju ļoti bieži, bet varu teikt,ka viņš tāpat tur atrodas pamatoti.

  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
   
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo attēlu:

   


  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja to izmantošana nenes peļņu (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas nepieciešamas darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, tās var izmantot tikai pēc vienošanās. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2021.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv