DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
 • Atpakaļ
 • (Lai palielinātu, uzklikšķini uz bildes.)

  Foto: Julita Kluša


  Sietiņu dižakmens saulrietā
  Vidzeme, Ogres rajons, Ķeguma novads, Rembates pagasts, ziema, 10.01.2010.
      Redzamie objekti : Ogres ielejas dabas parks, Sietiņu dižakmens
      Tēmas : Akmeņi

  Komentāri:
  Iveta, 2010-05-12: Skaisti. Kā vienmēr! Mēs vasarā mēģinājām atrast. Iegriezāmies tajā ceļā, bet tā arī neredzējām. Bija jau pavēls, lai apjautātos tuvējās mājās. Augustā mēģināsim vēlreiz :)
  Julita, 2010-05-12: Iveta, no lielā braucamā ceļa akmens nav redzams, tur var mēģināt saskatīt vienīgi krūmu puduri. Arī no tuvākā piebraucamā celiņa jāmeklē pirmkārt krūmu puduris - tāds tur klajā laukā viens. Akmens tajā paslēpies. :)

  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
   
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo attēlu:

   


  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja to izmantošana nenes peļņu (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas nepieciešamas darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, tās var izmantot tikai pēc vienošanās. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2021.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv