DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Man nozīmīga literatūra

 

Vladimirs Levi

V.Levi ir psihoterapeits, pētnieks. Daudz strādājis ar pacientiem un savu pieredzi izklāstījis grāmatās tādu kā sarunu veidā. Grāmatas rakstītas uzmundrinoši, it kā rotaļīgi, ar dažādiem piemēriem un salīdzinājumiem, nereti smieklīgiem un pārspīlētiem.
Tai pat laikā autors ne vien sniedz psiholoģisku atbalstu, bet arī ieskatu veselīgā dzīvesveidā, popularizē kustības, veselīgu ēšanu, autogēno treniņu.
Grāmatas uzrakstītas saistoši, viegli lasāmas, stimulē sākt aktīvu darbošanos, lai mainītu savu iesīkstējušo dzīvi.
Pati Vladimira Levi grāmatas lasīju skolas laikā un īsi pēc tam, taču daudzas viņa atziņas bijušas pietiekami vērtīgas un nozīmīgas, lai par sevi atgādinātu atkal un atkal, arī citos, vēlāk lasītu autoru darbos.
Viena no manis iecienītākajām atziņām: "Ja tev jādara tas, kas nepatīk, tad vai nu nedari to, vai arī papūlies, lai tev tas patiktu."
Šajās lapās esošo grāmatu raksturojums rakstīts tai laikā, kad grāmatas tika lasītas.

Komentāri:
antons vogulis-tumovs/vogulis5, 2010-10-04, 01:08 :   Esmu lasījis šī autora darbus,un ģenētiskais treniņš ir pašu cilvēku rokšs,jeb kontekstā runājot,nedari to kas pašam nepatīk,jo citi aulekšiem skrien apsteidzot laiku un garīgās, vērtības noniecinot,bet saglabājot sirds siltumu ieklausoties citos!Paldies A.L.
B.B., 2010-11-05, 09:22 :   Vladimira Levi grāmatas -padomju laikos bija kā svaiga avota ūdens malks,veicināja domāt un izturēt...


Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
Vēlies komentēt?
Vārds / segvārds:

Komentārs par šo tēmu:

 

(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv