DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Man nozīmīga literatūra

 

Tjūzdijs Lobsangs Rampa

T.L.Rampa ir metafiziķis, kurš grāmatās (vairāk vai mazāk ticamās) pauž savu metafizisko pieredzi, apraksta dzīvi Tibetā un tibetiešu pieredzi.
Joprojām uzskatu, ka visvērtīgākā ir viņa grāmata "Tu esi mūžīgs", kur skaidri saprotamā valodā aprakstīti metafizikas pamati. Valoda ir tik vienkārša, ka saprotama pat bērnam.
Vēlākajās grāmatās, kurās pausta viņa paša biogrāfija un pieredze dažādās dzīvesvietās, arvien vairāk jūtama tendencioza pasaules uztvere. Ja, pirmās grāmatas pērkot, tie man bija kā svētki, tad pēc kādu 10 grāmatu izlasīšanas es pārstāju tās pirkt minētās uzkrītošās tendenciozitātes dēļ.
Visādi citādi grāmatas viegli lasās un parāda Rietumu cilvēkam pavisam citādu skatījumu uz lietām un pasauli.
Ja ir interese par Rampu un saisītiem jautājumiem iepazīties pamatīgāk, tad angļu valodā ir sekojošas lapas:
 • http://www.lobsangrampa.net/
 • http://www.lobsangrampa.org/

 • Komentāri:
  sunis, 2016-02-20, 13:58 :   Viņš ir Gars, kurš attīstījies tuvu Budas līmenim. Katrs vārds no viņa mutes ir no garīgās pasaules uz mums runāts.
  To nevar pat salīdzināt ar popolārajiem "svētajiem rakstiem", ko kādi žī.... interpretējuši no ēģiptiešu "Mirušo grāmatas"
  Larita, 2017-02-18, 05:11 :   Mīlu šo Lielo Skolotāju.Viņa rakstītais tikai no Sirds uz Sirdi ir saprotams.


  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
  Vēlies komentēt?
  Vārds / segvārds:

  Komentārs par šo tēmu:

   

  (c) Julita, 2008.- 2024.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv