DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Man nozīmīga literatūra

 

Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 2"

(Rīga, 1997., "SOL VITA").
Citāti nav ņemti no grāmatas secīgi; galvenokārt centos atklāt galveno vai vienkārši man svarīgu domu, kas grāmatā tikusi pausta.

(62.lpp.->) Kā noteikt, vai dvēsele ir pieķērusies laicīgajam vai ne? Ļoti vienkārši - pēc agresijas. Tieši tā ir signāls, ka dvēsele sākusi piesaistīties laicīgajam.
(64.lpp.->) Pirmais Zemes laimes līmenis: ēdiens, seksuālais apmierinājums, māja, īpašums, nauda. Ja cilvēks ar dvēseli tam pieķērās, dvēsele kļuva alkatīga, nīstoša un aizvainojuma pilna. Un visi labumi viņam bija jāzaudē, lai attīrītu dvēseli.
Laicīgā otrais līmenis - attiecības ar tuvu cilvēku, mīlestība pret viņu, pienākuma jūtas, viss, kas saistīts ar darbu, sabiedrisko stāvokli utt. Tam pieķērās garīgāki ļaudis. (65.lpp.->) Kārdinājums pieķerties ģimenei, sabiedriskajam stāvoklim, iemīļotajam darbam un vēlēšanās reaģēt ar agresiju, kad tas viss tiek sagrauts, ir daudz lielāka un tiek bloķēta ar smagām slimībām, traumām un nelaimēm.
(101.lpp.->) Dotības, garīgās īpašības, gudrību un likteni es saucu par laicīgo labumu trešo līmeni. Reizēm cilvēks, paceļoties pāri pirmajam vai otrajam līmenim, nāvējoši pieķeras trešajam, slimo un mirst.
(65.lpp.->) Kārdinājums pieķerties gudrībai ir maksimāls. Kad tas notiek, rodas vislielākā augstprātība.
 
(136.lpp.->) Sātans - tas ir eņģelis, kurš savu gudrību vērtēja augstāk par Tēva gudrību. Sieviete, kas nicina savu vīru, savu nesaprātīgo tēvu un dumjus, nepilnīgus ļaudis, dzemdē bērnus, kas tiecas pie sātana, nevis pie Dieva. Pēdējā simtgadē cilvēce ir pieķērusies gudrībai. Zinātnes panākumi, apzinātas darbības augļi kļuvuši par absolūtu vērtību, tāpēc cilvēce sliecas uz sātanismu.

Man likās interesants S.Lazareva atšifrējums, kāda nozīme ir augiem kā ārstniecības līdzeklim. Tāpēc arī šis citāts (315.lpp.->):
 
"Tā kā cilvēks radās kā zarna un galveno informāciju viņš līdz šai dienai uzņem ar zarnu traktu, ēdiens ir ne tikai daudzveidīgas informācijas avots, bet arī cilvēka garīgo informatīvo struktūru pārmaiņas svira. Tajā ir zāļu medicīnas jēga. Īpaši liela loma ir augiem. Jo tuvāk augs atrodas zemei, jo lielāka tieksme uz augšu, uz kosmosu. Informācija par atteikšanos no piezemētā līdzsvaroja cilvēka garīgās struktūras, bloķēja dvēseles pieķeršanos piezemētajam, un tas palīdzēja fiziski izveseļoties. Taču te ir viens svarīgs moments. Labākās zāles - tie ir augi, tie iedarbojas ne tikai uz cilvēka fizisko ķermeni, bet arī uz viņa garīgajām struktūrām. Kad cilvēka dvēsele pieķeras pirmajam vai otrajam laicīgā līmenim, tad ir iespējama izārstēšanās. Pieķeršanos trešajam līmenim, tas ir, pieķeršanos spējām, garīgajām īpašībām un liktenim, kā arī to bloķējošās slimības, tas ir, onkoloģiju, epilepsiju, izkaisīto sklerozi, Parkinsona slimību, psoriāzi un astmu augi bloķēt nespēs."
 

Komentāri:
zinatajs, 2009-10-22, 15:31 :   [(64.lpp.->) Pirmais Zemes laimes līmenis: ēdiens, seksuālais apmierinājums, māja, īpašums, nauda. Ja cilvēks ar dvēseli tam pieķērās, dvēsele kļuva alkatīga, nīstoša un aizvainojuma pilna. Un visi labumi viņam bija jāzaudē, lai attīrītu dvēseli.]
Vai es vienigais esmu pamanijis - ir cilveki, uz kuriem skatoties var patiesam teikt, vini visu zaude del savas piekersanas. Bet tai pat laika varu nosaukt tikpat daudz piemerus ar cilvekiem, kuri ir piekerusies savam sabiedriskajam stavoklim, naudai utt. tik loti cik vien vini to spej - un neko, nodzivo lidz vecumdienam ta ari neko nezaudejot un "neiemacoties". Liekas, ka jebkurs var nosaukt tamlidzigus piemerus. Un interesanti ir tas, ka ne Lazarevs, ne kads cits nespej pateikt neko sakarigu par siem "iznemumiem". Labakais, ko esmu dzirdejis ir - "ja ne sini dzive,tad nakamaja, jo kludas mums jaatstrada visiem". Tatad Vai kads var atbildet - vai sim mehanismam, kurs mus audzina ir kada aizture, vai kibele attieciba pret dazam personam? Un ja ta, tad piedzimstot cita iemiesojuma man butu jaatstrada ieprieksejo dzivju kludas, kuras, logiski, esmu aizmiris. Kadu macibu varu gut risinot uzdevumus, kurus nemaz neesmu redzejis (ne sini dzive)? Ka tos vispar var atrisinat? Kapec vispar ir sadi iznemumi? Tie nav parmetumi ne lazarevam, ne kadam citam, tie ir vnk jautajumi uz kuriem es kadudien ceru sanemt saprotamaz atbildes. Varbut kads var mani apgaismot?
Julita, 2009-10-23, 08:48 :   Manuprāt, nekādu izņēmumu nav. Atšķiras formas, veidi, kā izpaužas t.s. "karmas" likums, pēc kura katrs saņem pēc nopelniem.
[varu nosaukt tikpat daudz piemerus ar cilvekiem, kuri ir piekerusies savam sabiedriskajam stavoklim, naudai utt. tik loti cik vien vini to spej - un neko, nodzivo lidz vecumdienam ta ari neko nezaudejot un "neiemacoties".]
Vai, turot roku uz sirds, varat apgalvot, ka šie cilvēki ir laimīgi? Ka viņi nav zaudējuši kādā citā jomā? Piem., zaudējuši spēju mīlēt?
Lazarevs raksta arī par tādu aspektu - tai brīdī, kad dvēsele novēršas no Dieva, no mīlestības, tai brīdī nāk liels enerģijas pieplūdums citām jomām - tā enerģija, kas bija paredzēta mīlestībai, tā atbrīvojas priekš kā cita.
Tādējādi cilvēks var kļūt materiāli situētāks, ieņemt augstus amatus, pat atklāt sevī kādas jaunas spējas. Bet - par kādu cenu? Viņš no Dievišķas būtnes pārvērties par Sātana bērnu, ar tukšu sirdi, bez mīlestības. Par to vērts padomāt.
Nedomāju, ka šai dzīvē vienkārši ir "izņēmumi", nē, vienkārši vienu un to pašu likumu izpausmes Cilvēka, t.i., laicīgām acīm skatot, uz Zemes izskatās atšķirīgi, bet to dziļākā būtība ir vienāda pret visiem.
Amelita, 2010-03-07, 01:26 :   Es atkal domāju, ka ļoti grūti vispār ir mīlēt cilvēku ( vieglāk dabu, dzīvniekus augus utml.)viņa grēku dēļ. Manuprāt mīlēt cilvēku var pa īstam ticīgs cilvēks, kādus es nemaz nezinu, bet tādi ir.Un no tā arī visas nepatikšanas, slimības, nepareizās pieķeršanās. Piemēram, man ir salauzts liktenis visās jomās, un cita ceļa vispār nav, kā tikai lūgšanu un garīgais ceļš, un domājiet, ka tas ir viegli? Raudāt ciest katru dienu, redzot netaisnību ļaunumu visapkārt...Bet esmu ievērojusi, ka ir tie laimīgie cilvēki, un viņi ir dzimuši "labajos datumos" un viņiem ir veiksme, viņi ir stipri, es apbrīnoju viņus, un cenšos būt tuvumā, lai ar man iekrīt kāda veiksmīte :) Nu tā ir līriska atkāpe no Lazareva, tomēr lasīju viņu aizgūtnēm, lai saprastu, kapēc ar mani notiek tā, kā notiek...


Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
Vēlies komentēt?
Vārds / segvārds:

Komentārs par šo tēmu:

 

(c) Julita, 2008.- 2023.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv