DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Man nozīmīga literatūra

 

T.Lobsangs Rampa "Tu esi mūžīgs"

(Rīga, 1995., "Alberts XII")
Šī grāmata ir kā mācību grāmata tiem, kas grib kaut ko vairāk uzzināt par metafiziku, okultismu. Tā sadalīta 30 mācību stundās. Katrā stundā iztirzāta sava tēma. Autors neraksta par kaut ko abstraktu, bet par lietām, ko viņš labi pārzina, jo raksta, balstoties galvenokārt uz savu paša pieredzi (vismaz tā tiek apgalvots). Grāmata liek noticēt tās patiesumam, vismaz kategoriski nenoliegt un pārdomāt rakstīto.
Te būs nelieli citātiņi no stundām "Par bailēm. Ietekmes" un "Emocijas. Domu spēks".

(84.lpp.->) Vai jūs baidāties no spokiem? Kādēļ? Ja jau tante Matilde savas dzīves laikā jūs mīlējusi, tad nav nekādu iemeslu uzskatīt, ka citā eksistences līmenī viņa jūs mīlēs mazāk. Tad kādēļ jābaidās no tantes Matildes spoka?
Mēs vienmēr baidāmies no tā, ko nesaprotam.
Izpētiet sevi, savu prātu, izglītību, iztēli, veiciet "dziļumanalīzi" un atrodiet, ko īsti cenšas slēpt jūsu zemapziņa, kas īsti ir tas, kas jūs satrauc vai biedē. Kad jūs aizraksieties līdz savu baiļu saknei un izpratīsiet iemeslu, jūs pārliecināsieties, ka baiļu īstenībā vairs nav.
 
(116.lpp.->) Kā sasniegt vēlamo?
Nav nozīmes lūgšanai, kamēr domas ir juceklīgas un jūs nemākat precīzi formulēt savu vēlmi. Ņemiet palīgā savu prātu, apziņu un vēl neapzinātās spējas. Eksistē noteiktas likumsakarības, kas jāņem vērā vienmēr. Pirmkārt, noskaidrojiet paši sev, ko tad jūs īsti vēlaties. Jums jāzina, ko jūs gribat, un uzskatāmi jāiztēlojas.
Pirms jūs gribat kaut ko saņemt, vajag atdot. Ja jūs prasāt naudu (summai jābūt precīzi noteiktai), vai jūs būtu gatavi atdot "desmito tiesu"? Vai jūs būtu gatavi palīdzēt citiem? Nav lietderīgi teikt: "Kad es dabūšu naudu, es jums iedošu vienu desmito daļu." Jums jāsāk palīdzēt citiem ātrāk, pirms jūs saņemat gaidīto. (..) Ir absurdi prasīt tūlītēju vēlmes piepildīšanos, jo tas būtu pretrunā ar jebkuriem dabas likumiem. Laikam, ko jūs noteiksiet vēlmes piepildīšanai, jābūt reālam, fiziski iespējamam.

Komentāri:
bziks, 2009-06-18, 14:08 :   Interesants fenomens - arī Latvijā ši informācija apgrozās jau ļoti sen, kaut gan T.L.Rampa tādu informāciju par manifestēšanu, laida klajā jau 1965. gadā -vāji attīstītais - HOMO SAPIENS to laida nopeitnā apgrozībā tikai pēc filmas "The Secret" parādīšanās aizpagajušajā gadā.
Anonīms komentētājs, 2018-09-20, 20:29 :   ______ ____ ____


Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
Vēlies komentēt?
Vārds / segvārds:

Komentārs par šo tēmu:

 

(c) Julita, 2008.- 2023.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv