DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Man nozīmīga literatūra

 

Vadims Zēlands "Realitātes transērfings I pakāpe"


(convictor, 2005.)
 • "Jo stiprāk gribēsi, jo mazāk iegūsi." Kad pārlieku stipri vēlaties kaut ko saņemt, tik ļoti, ka esat gatavs likt visu uz spēles, jūs radāt pārmēra potenciālu, kas izjauc līdzsvaru. Līdzsvara spēki atbīdīs jūs uz dzīves līnijas, kur nav ne vēsts no vēlamā priekšmeta.
 • Ikviens cilvēks savas dzīves laikā nemitīgi saskaras ar dažādiem sarežģījumiem, īpaši, ja tas ir kaut kas jauns, nepazīstams. Tāpēc visiem ir stingri iesakņojies pieradums uztvert problēmas ar bažām, bet dažkārt pat ar godbijīgām bailēm.
  Varētu likties, ka frekvences fiksēšana uz priekšmetu palīdz koncentrēties. Kā tā var traucēt problēmas atrisināšanu? Lieta tāda, ka svārsts mūsu domas fiksē ļoti šaurā informācijas lauka sektorā. Bet problēmas risinājums var atrasties ārpus šā sektora.
  [Vajag] neiegrimt ar visu prātu problēmā, neļaut sevi iesaistīt svārsta spēlē. Izīrējiet sevi. Rīkojieties, kā prasti tādos gadījumos dara, taču nevis kā spēles dalībnieks, bet gan kā vērotājs no malas.
  Ja esat saskāries ar problēmu vai šķērsli, izprotiet savu attieksmi pret to. Problēma var radīt apjukumu, bailes, sašutumu, grūtsirdību utt. Ierasto attieksmi pret problēmu nepieciešams nomainīt pret pilnīgi pretēju vērtējumu, un problēma pati izzudīs vai atrisināsies ātri un viegli. Ikvienu problēmu sagaidiet nevis kā šķērsli, kas jāpārvar, bet kā ceļa posmu, kurš jānoiet.
  Ja jums jāatrisina kāds uzdevums, kur nepieciešams padomāt, neiegremdējieties tūlīt pat loģiskos prātojumos. Sākumā atslābinieties, pilnīgi atbrīvojaties no bailēm un nemiera par risinājumu. Jūs taču zināt, ka risinājums jau ir. Atbrīvojiet sevi, apturiet domu gaitu, apceriet tukšumu. Ļoti iespējams, ka risinājums radīsies tūlīt, turklāt ļoti vienkāršs. ja neizdodas uzreiz, neīgņojaties, pieslēdziet domāšanu.

 • Komentāri:
  Anžela, 2009-06-03, 17:53 :   Labs. Šī grāmata ir kā dažādu psihotehniku apkopojums, kopsaucējs.Izklāsts vienkāršs un saprotams, bez "zamoročkām". Šīs psihotehnikas darbojas (ja pielieto sistemātiski), ar to palīdzību dažas problēmas pārvērtu uzdevumos un atrisināju izvēloties, transērfinga variantu telpā, citu variantu. Iesaku!!
  Laima, 2009-12-25, 14:30 :   Katram laikam savas grāmatas.Pašreiz Transērfings var palī-
  dzēt daudziem.Tas vēlreiz pierāda,ka tautas parunām arī ir taisnība-nāks laiks,nāks padoms!Iesaku lasīt Vadima Zēlanda grāmatas tiem,kuri vēlas saņemt padomu.
  Dzasaa, 2014-02-06, 10:53 :   Lasu un iesaku...Vietām priekš manis nesaprotams teksts ,fizika,,, bet pārējais ļoti noderīgs, pietiekami skaidri atspoguļo,kas notiek ja pārlieku vēlamies ko,vai otrādi nevēlamies, par svārstiem kas mūs rausta,,,, par iespējām un bezgaligo variantu telpu un par izvēles iespējām ;) un tas darbojas , jāstradā, jāmacās,jāpielieto un kad apjēdz "čto, začem, i počemu" jopcik ,,,,pat uz CUBU aizbraucu ;)))))))
  Zuarguss, 2021-08-15, 18:27 :   Labāk nemaz neņemt rokā.
  Autors, kurš neaizstāvēja nevienu no saviem darbiem nav lasīšanas vērts.


  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
  Vēlies komentēt?
  Vārds / segvārds:

  Komentārs par šo tēmu:

   

  (c) Julita, 2008.- 2024.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv