DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Man nozīmīga literatūra

 

Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika"

(Rīga, 1998., "SOL VITA").
Citāti atspoguļo, manuprāt, svarīgāko no šīs Lazareva grāmatas - cēloņus daudzām slimībām un citām neražām; viņaprāt, 5 smagākos grēkus mūsdienu pasaulē, kā arī dažas citas, manuprāt, svarīgas lietas.
Mans viedoklis, Lazareva grāmatas varbūt nevajadzētu lasīt cilvēkiem, kuriem šķiet, ka ar viņiem viss ir kārtībā - gan ar veselību normāli, gan ar naudu pietiekami, gan ar mīļoto cilvēku problēmu nav. Jo Lazareva grāmatas domātas galvenokārt viņa potenciālajiem pacientiem - cilvēkiem ar kaut kādām (veselības, materiālām, garīgām utml.) problēmām. Vesels cilvēks, izlasot šo grāmatu, var sākt sev piedēvēt neesošus, vai pietiekami neizteiktus, neaktuālus trūkumus un problēmas, un, nemākulīgi ar tiem cīnoties, var tikai saasināt situāciju.
No otras puses, cilvēks, kas lasīs šo grāmatu ar neticību tādā nozīmē kā nicinājums, pārākuma apziņa pret grāmatas autoru, pieļauju, var saņemt spēcīgus triecienus, jo grāmata pietiekami spēcīga un uz negatīvu reakciju var spēcīgi pretreaģēt. Tāpēc arī pirmais citāts no grāmatas.
Bet tās ir tikai manas domas.
Grāmatā katra doma tikusi pamatota ar daudziem piemēriem no Lazareva personīgās prakses darbā ar pacientiem. Grāmatu interesanti, pat aizraujoši lasīt, kaut arī šķiet, ka autors par daudz atkārtojas. Bet tikai tā var pietiekami spēcīgi "ieborēt" lasītājam svarīgāko tā, lai pēc grāmatas izlasīšanas tas uzreiz neaizmirstos.

(3.lpp.->) Ļoti neiesaku lasīt grāmatu, ja sajūtat emocijas, vienalga, uz ko vai pret ko tās vērstas.
(5.lpp.->) Lai cik neticami jums liksies šeit pieminētie fakti vai secinājumi, tā ir mūsu šodienas īstenība, daudzkārt pārbaudīta un apstiprinājusies mana darba rezultātā.
 
(66.lpp.->) Lai kā arī neārstētu konkrēto slimību, kura, kā pierādījusi prakse, var pat pārvietoties no viena orgāna uz citu,- ja cēlonis nav novērsts, tas turpina uzturēt slimību. Slimība nav lavīna, kuru var novākt, attīrot platību. Slimība ir kā ūdens, kurš tek no krāna, un pirmkārt vajag aizgriezt krānu - slimības cēloni.
  • (70.lpp.->) Apvainojums ir viens no visvairāk izplatītajiem Visuma likumību pārkāpumiem, tas var izsaukt dažādas nepatikšanas gan apvainotā, gan arī - apvainotāja dzīvē.
  • (87.lpp.->) Mīlestības jūtu nogalināšana ir tā augsne, kurā izaug daudzi noziegumi un nelaimes.
  • (130.lpp.->) Sadzīvē mēs bieži atļaujamies slikti izteikties par ļaudīm, par sevi, par savu likteni. Izrādās, šis paradums cilvēkam bojā ... zobus.
    Ar ko bīstama ļaunvārdība un ļaundomība?
    Kad mēs par kādu domājam, rodas enerģētisks tilts starp mums un to cilvēku, par kuru domājam, notiek informācijas un enerģijas apmaiņa, tāpēc ikviena negatīva doma ir enerģētisks uzbrukums un var kaitēt. Pat iekšēja piekrišana ļaunvārdīgam cilvēkam var būt bīstama.
    (133.lpp.->) Bet visbīstamākā ir ļaunprātība, kura adresēta mīļotajam cilvēkam. Vienotības pakāpe biolauka līmenī var būt atšķirīga; starp mīlošiem ļaudīm tā izrādās visaugstākā. Mīlestības izjūtas cilvēku padara cildenu, mīloša cilvēka enerģētikas līmenis ir ļoti augsts, tāpēc jebkura viņa negatīvā iedarbība var kļūt ārkārtīgi bīstama.
  • (142.lpp.->) Tandēmā vampīrs - upuris vienmēr uzvar upuris, tāpēc ka viņam vampīrisms ir signāls par vāju saikni ar Dievišķo. Vampīrisms piespiedu kārtā virza upuri pie augstākajām, garīgajām enerģijām. Vampīram turpretī norisinās pretējs process - progresē degradācija smalkajās garīguma Dievišķās enerģijas struktūrās.
  • Visiem zināma paruna: "Par mirušajiem sliktu nerunā." Kāpēc?
    (143.lpp.->) Ja cilvēks saglabā aizvainojumu pret mirušo, tas negatīvi iedarbojas uz viņu un var novest pie dažādām slimībām, psihes traucējumiem, rakstura izmaiņām.
  • (147.lpp.->) Jebkura doma par pašnāvību ir pietiekami bīstama un postoša cilvēkam un viņa pēctečiem.
    (..) ieraudzīju katram otrajam pacientam biolaukā neapzināta suicīda programmu. Tā izpaužas apātijas, depresijas, dažkārt agresijas uzliesmojumu veidā, kuru cilvēks nespēj kontrolēt. Stāvoklis, kuru ārsti sauc par depresiju, ir slēpta nevēlēšanās dzīvot, un tā var provocēt daudzas saslimšanas, var ienest traucējumus liktenī, raksturā, var ļoti sarežģīt cilvēka dzīvi.
  • (157.lpp.->) Izrādās, ēšana pie grāmatas, televizora ekrāna, apspriežot ģimenes un politikas problēmas, var traumēt cilvēka dvēseli, tāpēc ka ēšanas laikā informācija brīvi nokļūst zemapziņā. Uz tā pamatojas arī svētā vakarēdiena paraža, tas ir, iesaistīšanās Dievišķajā. Bet, ja garīdznieks sakramenta laikā domā par savām zemes lietām, tad ne par kādu iesaistīšanos nevar būt ne runas.
     
    • 1. (199.lpp.->) Vissmagākais mūsdienu grēks - grūtniecības pārtraukšana piektajā mēnesī.
    • 2. (200.lpp.->) Ļoti lielus izkropļojumus izsauc darbības un domas, kas vērstas uz dievišķo jūtu nogalināšanu sevī vai otrā cilvēkā, uz nodevību pret mīlestību materiālo labumu dēļ.
    • 3. Trešajā vietā pašlaik atrodas nožēla par pagātni, tagadni un nākotni, vēlme paātrināt vai palēnināt notikumus, t.i., - visi pārkāpumi attieksmē pret laiku.
    • 4. Par pārkāpumiem, kuri saistīti ar naida un aizvainojuma jūtām, rupju izturēšanos pret ļaudīm, grāmatā stāstīts daudz, šie pārkāpumi atrodas ceturtajā vietā.
    • 5. (201.lpp.->) Samērā stipri biolauka izkropļojumi rodas, aprunājot dzīvus un nedzīvus objektus.
      (173.lpp.->) Jebkuram nedzīvam priekšmetam, lai cik tas fantastiski arī neskanētu, ir personiska sava lauka attieksme pret ikvienu citu objektu, to skaitā arī pret cilvēku. Īpaši spēcīgi tas izpaužas kulta priekšmetos. Ar to var izskaidrot cilvēku pāragras nāves cēloni, ja tiem savā profesijā - piemēram, arheologiem, arhitektiem - nākas kontaktēties ar šādiem priekšmetiem.

    Komentāri:
    X, 2012-05-21, 21:49 :   Paldies! Interesanta un no derīga informācija.


    Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
    Vēlies komentēt?
    Vārds / segvārds:

    Komentārs par šo tēmu:

     

(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv