DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Pārdomas

 

Ērču izraisītas slimības

Ērces nozīmē dusmas uz asinssūcējiem. Ja ģimenes locekļu vidū briest aizturēts protests pret visu veidu prasībām vai spēki jau ir tuvu beigām, noteikti ir jāparādas ērcei, lai vestu jūs pie prāta. No kā cilvēki ir pieraduši saņemt, to nemitīgi neliek mierā ar jaunām un jaunām prasībām - moka nedomājot, devējam neprasot, vai viņš to spēj izdarīt. Bailes no pārmēra prasīguma piesaista prasīgus ņēmējus.

Ērču encefalīts rāda dusmas uz savtīgiem izspiedējiem, kas cenšas līdz pēdējam pilienam izspiest un izmantot svešu intelektuālo potenciālu. Tās ir pazemotā dusmas par savu bezpalīdzību atteikt citiem piesavināties savas garīgās bagātības. Ērču encefalīts piemeklē to, kurš jūt, ka viņa prātu izmanto zemiskos, savtīgos mērķos, un šis cilvēks noslēdzas sevī, lai pārtrauktu savu zinību iztirgošanu.

Borelioze (Laima slimība) - tās ir dusmas uz mantraušiem, kuri vēlas piesavināties materiālos sasniegumus. Jo spēcīgāka tieksme neko neatdot - labāk iznīcināšu, bet neatdošu -, jo postošāks ir slimības paveiktais darbs. Cilvēks,kas pieņem lēmumu - "labāk nomiršu,nekā ļaušu sevi izmantot" - beigu beigās nomirst.

Ja jūsu sunim ir ērces, atbrīvojiet savas bailes par visa veida asinssūcējiem. Jo vairāk asinis ērces sasūkušas, jo spēcīgāk jūs sevi savaldāt un esat spiesti ciest klusējot. Tāda suņa gaudenums, kuru moka ērces, liecina, ka jūs esat izmisumā izlēmis pretoties vai arī rēķināties tikai ar palīdzību no augšas. Ja suns jums neko nav iemācījis, vai jums nav suņa, tad, pieaugot dusmām uz asinsūcējiem, jūsos pieaugs bailes no ērcēm un pie jums nokļūs informācija par ērcēm, aicinot no tām piesargāties.

(Lūle Vīlma "Piedodu sev")

Garš apraksts - Kā es slimoju ar ērču encefalītu
Komentāri:
Par šo tēmu vēl nav saņemti komentāri.


Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
Vēlies komentēt?
Vārds / segvārds:
Komentārs par šo tēmu:

 

(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv