DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Pārdomas

 

Problēmas ar ausīm

Ausis pauž spēju dzirdēt un klausīties.

Problēmas ar ausīm - tā ir nevēlēšanās kaut ko dzirdēt vai neprasme klausīties un ieklausīties citu cilvēku viedoklī.

Auss iekaisums (otīts, mastoidīts)

Tā ir nevēlēšanās klausīties un pieņemt to, ko saka apkārtējie. Tā rezultātā zemapziņā uzkrājas niknums un aizkaitinājums, un tas noved pie iekaisuma.

Ausu slimības bieži mēdz būt bērniem, tāpēc ka viņi nevar vai neprot izpaust savas jūtas. Viņu saprašanu traucē bailes. Kad mājās ir troksnis, vecāki vai tuvinieki ķildojas, tad bērns bieži vien uz to reaģē ar auss iekaisumu, tādējādi pauzdams savas jūtas un ar savu slimību dodams signālu vecākiem: "Pievērsiet man uzmanību! Man ir svarīgs klusums, miers un saskaņa ģimenē." Bet vai pieaugušie to vienmēr saprot?

Kurlums, troksnis ausīs

Ļoti spēcīga nepatika pret kādu un kaut ko. Nevēlēšanās klausīties un saprast, pieņemt citus viedokļus. Tam traucē ietiepība, lepnība. lekšā uzkrājas spēcīga agresija pret apkārtējo pasauli, un tas noved pie dzirdes pavājināšanās. Patiešām, ja cilvēks negrib kaut ko dzirdēt un nevēlas saprast, viņš tādējādi nolemj sevi apkārtējās pasaules skaņu izolācijai, un zemapziņai nekas cits neatliek, kā izraisīt kurlumu.

Un kā jūs domājat, kas notiks, ja nemitīgi atkārtos: "Negribu tevī klausīties!"?

Auss iekaisums vienmēr norāda uz iekšēju konfliktu. Jums jāieklausās savā iekšējā balsī, jāiemācās klausīt pašam sevi. Nomierināt konfliktējošās savas zemapziņas daļas.

Dzirdes nerva neirīts

Šī slimība atspoguļo stipru nervu sasprindzinājumu no kāda uzklausīšanas.

(Valērijs Siņeļņikovs "Izproti savu slimību")
Komentāri:
zaicis, 2009-04-27, 13:33 :   iekārtoju savu dzīvokli pēc Fen-Šui Bagua zonas ieteikumiem, mājās norima strīdi ar vīru un bērniem, bet palika sāpīgas auss dziļumā. nav jau ka sāpētu, bet nevar teikt ka arī nesāp. Mājās es un bērni jūtas ļoti labi un konfortabli
Julita, 2009-04-27, 13:40 :   zaicis, Fen Šui jau nerisina problēmas, bet tikai rada fonu. Acīmredzot, problēmas atrisinātas nav. Strīdu neesamība nenosaka to, ka radusies harmonija. Reizēm tieši kārtīgi izstrīdēties ir veselīgāk.
Kārlis, 2010-12-28, 14:19 :   Vīrs pamēģināja otālo seksu. neizdevās
zilene, 2011-09-03, 17:05 :   labdien!
ļoti slikti jūtos ar šo diagnozi.vai ir kādi atvseļošnās procesi?


Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
Vēlies komentēt?
Vārds / segvārds:
Komentārs par šo tēmu:

 

(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv