DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Pārdomas

 

Bērna negribēšanaKontracepcija un bērnu negribēšana

 • J: Sakiet, lūdzu, vai fakts, ka sieviete lieto pretapaugļošanās tabletes, ir pārkāpums?
  A: Ja jums būtu jārodas bērnam, bet jūs lietojat pretapaugļošanās tabletes, var būt lielas nepatikšanas atkarībā no tā, kādā situācijā jūs šīs tabletes lietojat. Tas pats var attiekties uz grūtniecības pārtraukšanu, ir sievietes, kuras taisa abortus praktiski bez sekām, tāpēc, ka bērnu dzīvotspēja būtu maza, un otrādi. Sieviete vienmēr jūt, vai viņa grib bērnu vai ne, un, attiecīgi, ja tablešu lietošana pamatojas ar materiālo situāciju, t.i., ārējie faktori kļūst svarīgāki par vēlmi pēc bērna, tad var būt problēmas.

  (No Sergeja Lazareva 18.01.2001. atbildēm serverī www.lazarev.ru)

 • J: Jūs man atbildējāt, "kad normāla sieviete vēlas bērnu no kāda vīrieša, viņa parasti to arī dzemdē". Ja mēs būtu "normāli", mums viss būtu "parasti", mēs Jūsu grāmatas nelasītu ... Viņš nekādus bērnus negrib, prezervatīvs, atvainojiet, uz prezervatīva... Jūs sakāt, ka gribēt bērnu un to dzemdēt ir normāli, un tai pat laikā vēlmes vajagot pārvarēt ... Esmu pavisam saputrojusies.
  A: Ja mīļotais cilvēks izsargājas un dara visu, lai bērnu nebūtu, vaina ir Jūsos. Bērns būtu vai nu maz dzīvotspējīgs, vai disharmonisks, iespējas viņam nākt šai pasaulē ir minimālas. Ja bērni ir harmoniski, tad daba dara visu, lai viņi piedzimtu. Likums ir viens: harmoniskam bērnam ir jānāk šai pasaulē, disharmoniskam nav. Attiecīgi, vienam bērnam palīdz rasties, - notiek visādi brīnumi, lai tik viņš parādītos. Un otrādi, kādus tik brīnumus nedara vecāki un tomēr bērns pasaulē neparādās. Strādājiet, savediet kārtībā pēcnācējus.

  (No Sergeja Lazareva 18.01.2001. atbildēm serverī www.lazarev.ru)

 • J: Sakiet, lūdzu, ja sievietei ir slimas nieres un viņa kategoriski nevēlas bērnu, vai tas ir pārkāpums?
  A: Bieži sieviete nevēlas bērnu, jo viņa dvēsele ir nepilnīga un viņš ir maz dzīvotspējīgs, tādos gadījumos pārkāpumu praktiski nav. Vai nu daba iestājas pret bērna piedzimšanu - tad rodas neauglība vai nespēja radīt normālu bērnu, vai arī vecākiem ir kategoriska nevēlēšanās, lai rastos bērns. Tas saistīts ar bērna nepilnību.
  Ir arī citi gadījumi - kad bērnam būtu jādzimst, bet vecāki kaut kādu iemeslu dēļ ir pret to. T.i., ja iemesls, kura dēļ māte negrib bērnu, ir materiāls vai tas ir kāda aizvainojuma dēļ, - tas var būt liels pārkāpums.
  Ja skaidru iemeslu nav, bet nevēlēšanās tikt pie bērna ir, tad, visdrīzāk, tas saistīts ar pašu bērnu. Te īpašu pārkāpumu nav. Bez diagnostikas es nevaru pateikt precīzi.

  (No Sergeja Lazareva 15.12.2000. atbildēm serverī www.lazarev.ru)

 • J: Vai tas ir noziegums pret mīlestību, ka, neskatoties uz lielo vēlmi dzemdēt bērnu, esmu nolēmusi nogaidīt, kamēr pabeigšu universitāti, lai mācības netraucētu būt kopā ar bērnu?
  A: Bērnu plānošana ir bīstama lietiņa, mīlestību vadīt ir bīstami. Bērns rodas no mīlestības, padomājiet par to.

  (No Sergeja Lazareva 16.02.2001. atbildēm serverī www.lazarev.ru)

 • J: Es savai mātei biju negribēts bērns. Tagad, kolīdz rodas konflikts, tā uzreiz rodas spēcīga nevēlēšanās dzīvot.
  A: Par negribētu bērnu parasti kļūst bērns ar paaugstinātu iekšējo lepnību. Jums ir liela atkarība no spējām un intelekta, kā arī no otrā - daudz smalkāka - līmeņa - ideāliem, garīguma, augstsirdības. Cēlonis tam ir māte un vecmāmiņa, kā arī divas Jūsu iepriekšējās dzīves. Bet kā strādāt ar sevi, Jūs zināt.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")


  Aborts

 • J: Ko darīt, ja sieviete, kuru mīli, izdarījusi abortu. Varbūt šis bērns bija mērķis, kamdēļ Dievs ļāva mums satikties, un tagad tik Dievs viņu zina, kas mūs gaida tālāk.
  A: Pareizi sakārtojiet mērķu sistēmu! Dzīve nav mērķis! Bērna parādīšanās pasaulē arī nav mērķis! Mērķis ir Dievišķā realizācija mūsos! Dzīve un bērnu radīšana ir tikai līdzeklis šī mērķa sasniegšanai. Tāpēc vadieties nevis no dzīves un attiecībām, bet no mīlestības jūtām, tās Jums pateiks, kas Jūs sagaida nākotnē.

  (No Sergeja Lazareva 7.03.2001. atbildēm serverī www.lazarev.ru)

 • J: Ja jaunam pārim nav mīlestības, bet ir tikai jutekliskas tieksmes vienam pēc otra un meitene palikusi stāvoklī, vai viņai ir vērts dzemdēt?
  A: Pārfrāzēsim Jūsu jautājumu: "Vai ir vērts saglabāt dzīvību citam cilvēkam?" Ja cilvēks strādā par bendi, tad viņam tāda jautājuma nav, pārējos gadījumos ir vērts aizdomāties.

  (No Sergeja Lazareva 5.04.2001. atbilžu turpinājumiem serverī www.lazarev.ru)

 • J: Kas notiek ar abortēto bērnu dvēselēm? Kā iespējams ko labot?
  A: Esmu reizēm redzējis, kā bērna dvēsele pēc aborta neaiziet citā pasaulē, bet turpina atrasties mātes laukā. Tad seko otrais un trešais mēģinājums. Un ja bērns tomēr nepiedzimst, tad viņa dvēsele jau uz ilgu laiku nokļūst aizkapa pasaulē. Sanāk, ka abortā galvenais nav fiziskā grūtniecības pārtraukšana, bet gan novēršanās no mīlestības uz bērnu un motīvi, pēc kuriem māte vadījusies, grūtniecību pārtraucot. Nozīme ir arī tēva iekšējam stāvoklim. Cik ļoti nākošā bērna dvēsele orientēta uz cilvēciskajām vērtībām un, attiecīgi, lielāka zemapziņas agresija, tik daudz biežāk iespējama grūtniecības pārtraukšanās un tik daudz retāk šī bērna vecākiem, īpaši tēvam, rodas vēlme pēc bērniem. Tādējādi lūgties vajag ne tikai par sevi, bet arī par nedzimušā bērna dvēseli.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")

 • J: Es runāju par abortu un tā sekām. Man ir īss laiks (3 nedēļas), norīkojums jau rokās. Es paliku stāvoklī no cilvēka, kuru nemīlu. Vai ir liels grēks pārtraukt dzīvi bērnam, kuru tālāk gaidītu vienas ciešanas, viņam nebūtu pilnvērtīgas ģimenes, kas tik ļoti nepieciešama, lai cilvēks izaugtu vesels un ar normālu psihi. Man dvēselē ir pilnīgs miers (vai vienaldzība..). Mani uztrauc tikai tas, vai pēc tam man vēl varēs būt bērni, un vai viņi būs veseli.
  A: Izlemt Jūsu vietā nozīmētu uz sevi uzņemties Jūsu problēmu. Izlemiet pati! Vadieties no mīlestības! Ja Jūs pareizajā virzienā domāsiet, Jūs izvēlēsieties pareizo izeju. Ja es izlemšu Jūsu vietā, Jūs nekad neiemācīsieties pareizā virzienā domāt! Piedodiet, bet Jūsu gadījumā, turklāt bez diagnostikas, man nav tiesību Jums dot konkrētus padomus!

  (No Sergeja Lazareva 16.02.2001. atbilžu turpinājumiem serverī www.lazarev.ru)
  Komentāri:
  Par šo tēmu vēl nav saņemti komentāri.


  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
  Vēlies komentēt?
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo tēmu:

   

 • (c) Julita, 2008.- 2024.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv