DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Pārdomas

 

Dzemdības

 • Katrai mātei jāatceras, ka viņa ir tikai kanāls, caur kuru dzimst bērns. Bērns visu precīzi zina, tikai būtu labi, ja māte viņam netraucētu ar saviem stresiem. Ne mātes ķermeņa uzbūve, ne bērna garums nav šķērslis. Bērns zina, cik viņam jāaug, jo tas ir process, kas atbilst viņa dzīves nepieciešamībai.

  Māmiņ! Ja jūs neprotat neko, dzemdībās savam bērnam sakiet: "Mīļo bērniņ, es mīlu tevi, es gaidu tevi! Nāc šurp! Viss būs labi!" Un bērns ieradīsies. Vai gan viņš, dievišķās mīlestības nesējs, neatsauksies mātes aicinājumam?

  Īpaša nozīme ir vecmātei. Vecmāte simbolizē dzīvību, tas ir pirmais cilvēks, kas tevi satiek. Vecmāte nosaka attiecības ar citiem cilvēkiem. Ja viņa ir nopietna un norūpējusies, jaunie cilvēciņi, ko viņa ievada dzīvē, arī būs nopietni un norūpējušies; ja neapmierināta — neapmierināti; ja ļauna — ļauni. Bet ja draudzīga un mīlīga — draudzīgi un mīlīgi.

  Mīļā vecmāte, ja sirds jums saka: dzemdības nav normālas, vajag kaut kā palīdzēt, tad vislabākā palīdzība, kādu varat sniegt, ir šāda — sakiet bērnam, ar ko māte nav pratusi pareizi apieties: "Mīļo bērniņ, nāc šurp! Nāc kaut vai manis dēļ. Jo es tevi mīlu un gribu saņemt veselu šajā brīnišķīgajā pasaulē. Viss būs labi!"

  (Lūle Vīlma "Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība")

 • Man bieži jautā, kāpēc tādu spēcīgu atvseļošanās efektu dod peldēšanās āliņģī?
  Es to skaidroju tā - jo spēcīgāks stress, jo dziļāk nogulsnējas tā galvenā emocija, uz kuru koncentrējies cilvēks. Tāpēc spēcīga stresa laikā pareizi sagatavots cilvēks var sevi attīrīt ārkārtīgi lielā mērā.
  Es reiz jau aprakstīju gadījumu, kad sieviete ievilka pirtī paralizētu vīrieti un pēra līdz pagurumam. No vienas puses mīlestība, labsirdība, pozitīvas emocijas, bet no otras puses - nāvīga stresa situācija. Tādos gadījumos koncentrācija uz mīlestību attīra daudz intensīvāk. Un ja māte dzemdībās izjūt mīlestību un baudu, sāpes, ko viņa jūt, vienlaicīgi sniedz bērnam strauju attīrīšanos. Un otrādi, ja pirms dzemdībām mātes galvenās emocijas bijušas aizvainojums, greizsirdība un pazemojums, tad stresa galvenā emocija var būt negatīva un uz daudziem gadiem sagraut bērna veselību un likteni.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 8")

 • J: Vai tas ir pārkāpums, ja dzemdību laikā izmanto anestēziju (es te nedomāju patoloģiskas dzemdības) ? Vai arī sievietei jāiziet cauri visām sāpēm šī bērna nākotnes vārdā?
  A: Es kaut kad diagnosticēju bērnus, kas dzimuši ūdenī. Un ievēroju pārsteidzošu ainu, daudziem bija vērojama koncentrācija uz dzīves pamatiem un ievērojama dzimtas degradācijas līnija. Es nespēju saprast, kas par lietu, pēc tam sapratu.
  Dzemdības ir kolosāls mīlestības un enerģijas uzliesmojums, vienlaikus arī koncentrācija uz dzīvi un tās turpinājumu. Ja dzemdības ir sāpīgas, tad vajag pārvarēt sāpes un koncentrēties uz mīlestību.
  Dzemdības ir ļoti sāpīgas gadījumā, kad sieviete ir pārlieku pieķērusies dzīvei un tās turpinājumam, stipras greizsirdības momenti, naids uz vīriešiem, tas viss rada sāpīgas mēnešreizes un pašas dzemdības.
  Ja sāpes noņem, tad blokādes nebūs, pastiprināsies koncentrācija uz dzīvi, vēlmēm; bērns var slimot, nomirt, vai dzimta var beigties. Kad es to ieraudzīju, sapratu, kāpēc Bībelē teikts, ka dzemdēt būs mokās.
  Kas ir pirmējais grēks? Tā ir novēršanās no Dieva dzīves turpināšanas vārdā, pašas dzīves, seksa, bērnu dēļ.
  Grēks nav bērna dzemdēšana, bet grēks ir tajā, ka mēs novēršamies no mīlestības uz Dievu mūs vēlmju, dzīves dēļ, dzīvi stādām augstāk par mīlestību uz Dievu. Ja šis process notiek, dzemdības kļūst sāpīgas.
  Tāpēc, lai nejustu sāpes, tās vajag nevis nomākt ar anestēzijas palīdzību vai kādā citā viltīgā ceļā, bet gan mīlestību uz Dievu stādīt augstāk par dzīvi un vēlmēm, tad dzemdību laikā sāpju nebūs un bērns būs vesels.

  (No 10.01.2001. Sergeja Lazareva atbildēm serverī www.lazarev.ru )
  Komentāri:
  Anonīms komentētājs, 2014-05-21, 18:31 :   zdemdibu filmas


  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
  Vēlies komentēt?
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo tēmu:

   

 • (c) Julita, 2008.- 2024.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv