DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Pārdomas

 

Problēmas bērna gaidībās

Zemāk pārdomas par to, kāpēc bērna gaidību laikā mēdz būt dažādas problēmas, nestandarta situācijas un pat bērna nāve.


Problēmas grūtniecības laikā

 • Problēmas grūtniecības laikā norāda, ka ir vai nu slēpta, vai arī klaja vēlēšanās atbrīvoties no gaidāmā bērna. Šāds viedoklis noteikti tiks aizgūtnēm apstrīdēts, taču mēs apgalvojam, ka tieši šīs apstrīdētajas pašas visvairāk ir pārņēmusi šāda vēlme.

  Pat vāji izteikta nevēlēšanās dot dzīvību bērnam liek topošajam cilvēkam pūlēties visiem spēkiem, lai atstātu māti. Vieglākā veidā šī nevēlēšanās grūtniecēm izpaužas kā nelabums vai vemšana. Visbiežāk šie simp­tomi parādās ļoti maigām un smuidrām sievietēm, kurām grūtniecības laikā pastiprināti izdalās sievišķie dzimumhormoni (estrogēni). Un tieši šis hormonālais "uzbrukums" atklāj grūtnieču vāji attīstītās mātes jūtas un viņu bailes un naidīgumu, par ko liecina nelabums un vemšana. Novērojot, cik bieži grūtniecības laikā izpaužas vispārējs nespēks, šķebīga dūša un notiek vemšana, kļūst skaidra bērniņa atstumšanas vai arī pietuvināšanas dinamika.

  Un tas turpinās tik ilgi, kamēr māte nav pilnīgi uzņē­musies visu atbildību.

  (Torvalds Detlelsens, Ridigers Dālke "Slimība kā ceļš")

 • Tā kā meitenes vairāk orientētas uz materiālo pasauli, to ieņemšanas un gaidīšanas laikā notiek "pārpurināšana" (zaudējumi, problēmas) materiālajā jomā. Lai rastos veselīgs puika, nepieciešama destabilizācija garīgajos aspektos, piem., zaudējot kontroli pār situāciju, ideālu un cerību krahs, netaisnīgums utml.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 6")

 • Ja grūtniecei ir smagas, sapampušas kājas, vēders pamatīgi izriests, sāp krusti, spiež uz urīnpūsli, bērns ir nemierīgs, tad ir skaidrs, ka jāpalīdz gan sev, gan bērnam.

  Vispirms jāsaņemas, jāpiedod grūtībām, jālūdz piedošana savam ķermenim un bērnam un tad jāizstaipās. Nebaidieties izstaipīties! Plaši izplatīts ir aplamais priekšstats, ka, grūtniecei pastaipot muguru, var sākties spontānais aborts.

  (Lūle Vīlma "Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība")

  Spontānais aborts

  Grūtnieciba beidzas, ja

 • bērns jūt, ka viņu nemīl un ka tam uzkrauj arvien jaunus un jaunus smagumus, līdz tiek pārkāpta kritiskā robeža, pēc kuras garam jāaiziet. Cik var izturēt?
  Ja sieviete rūpēdamās un mīlēdama veltīs sevi grūtniecības saglabāšanai, bērns paliks. Bet, ja iepriekšējiem stresiem pievienosies uztraukums un bailes zaudēt bērnu un vainīgo meklējumi, tad nekāda ārstēšana nelīdzēs. Bailes bloķē virsnieres, un bērns nolemj, ka labāk ir aiziet, nevis turpināt tā dzīvot. Mēnešiem ilga piespiedu grūtniecības saglabāšana, nenovēršot stresus, galu galā izraisa nenormālas dzemdības, un pasaulē nāk slims bērns.
 • "nosēdies" mugurkauls. Ceturtais jostas skriemelis apgādā ar enerģiju dzemdi - bērna šūpuli. Dzemde ir mātišķuma orgāns. Mātes un viņas meitas - nākamās mātes - stresi "padara smagāku" dzemdi, pozitīvā enerģija tiek izjaukta, un dzemde vairs nespēj nosargāt grūtniecību.

  (Lūle Vīlma "Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība")

 • Spontānais aborts - zemapziņā ir stipras bailes. Bailes no bērna dzimšanas, no nākotnes. Tā var būt arī nepaļaušanās uz vīrieti: "Bet ja nu viņš mani pamet! Es palikšu viena ar bērnu. Vai arī nepaļaušanās uz saviem spēkiem: "Ne tagad - vēlāk." Apziņa par kļūdīgu grūtniecības un bērna dzimšanas brīža izvēli.

  Tāpat kā toksikozes gadījumā, sievietei ir slēpta, zemapziņas nevēlēšanās radīt bērnu. Viņas organisms atraida, atstumj augli.

  (Valērijs Siņeļņikovs "Izproti savu slimību")

 • J: Ja varat, atbildiet, lūdzu, uz jautājumu, vai mirusi grūtniecība un spontānais aborts ir rezultāts kādai konkrētai sievietes programmai. Un kāpēc liela daļa spontāno abortu norisinās agrīnā grūtniecības stadijā - līdz 12. grūtniecības nedēļai?
  A: Mirusi grūtniecība vai spontānais aborts parāda bērna niecīgo dzīvotspēju. Viņa iekšējā agresija - augsta, un atkarība no kaut kādiem momentiem - milzīga. Kā likums - problēma meklējama mātē. Viņas pārkāpumi attiecībā pret mīlestību, naids, nevēlēšanās dzīvot, agresija pret vīriešiem, aizvainojumi bērnā pārvēršas par pašiznīcināšanās programmu.
  Es ievēroju, ka jo augstāks sievietes intelekta līmenis, jo spēcīgāka viņas griba, stiprāks raksturs, jo mazākas viņas iespējas tikt pie veseliem bērniem. Tādas sievietes nemāk piedot, nemāk tikt galā ar sajūtu, ka viņas ir pārākas par vīriešiem un, attiecīgi, mīlestību saglabāt ir grūtāk.
  Palūkojieties uz savu raksturu, pārskatiet savu dzīvi, un tad iespējams saprast, kas notiek. Tiesa, nereti mēdz būt pagalam aizmirsti momenti, kuru dēļ sieviete pat nenojauš, ka viņā darbojas pastāvīga programma, kas liek novērsties no mīlestības, rada nevēlēšanos dzīvot, grūtsirdību, neapmierinātību ar sevi. Šī programma var nogalināt ne vien bērnus, bet var izpausties vēl tālu nākamajās paaudzēs.
  Kāpēc liela daļa spontāno abortu norisinās agrīnā grūtniecības stadijā? Droši vien daba kaut kādus pārbaudījumus dod jau pašā sākumā, ja bērns tos iztur, tad viņš it kā gūst tiesības uz izdzīvošanu. Te daudz ko nozīmē gan bērna personīgā karma, gan viņas mātes stāvoklis.

  (No Sergeja Lazareva 30.11.2000. atbildēm serverī www.lazarev.ru)

  Vēlīns aborts

 • Vēlīns aborts ir fiziskās miesas neatlaidīgs mēģinājums atbrīvoties no bērna, neņemot vērā pat to, ka ir apdraudēta arī pašas mātes dzīvība. Tiek uzskatīts, ka diabētiķes, nieru slimnieces un tuklās pacientes ir pakļautas īpašām briesmām. Mūsuprāt, šī grupa norāda uz to, ka viņām ir viena kopīga problēma - mīlestība. Diabētiķes īsteni neuztver nekādu mīlestību un nespēj to arī nevienam dot. Nieru slimniecēm ir neatrisināta partnerības problēma, bet tuklās pacientes mīlestības trūkumu sevī acīmredzot cenšas kompensēt ar ēdelību.

  (Torvalds Detlelsens, Ridigers Dālke "Slimība kā ceļš")

  Priekšlaicīgas dzemdības

 • J: Es piedzimu neiznēsāta, septiņos mēnešos. Ar ko tas saistīts un vai tas var ietekmēt turpmāko cilvēka likteni?
  A: Neiznēsātība - tā ir lepnības, augstprātības, kā arī spēju un ideālu pazemošana. Tā 20-30 gadus pēc dzemdībām palīdz samazināt atkarības līmeni no spējām, intelekta, garīguma. Neiznēsātība, dzimšana ķeizargrieziena rezultātā, mazs augums - tas viss saudzīgā formā bremzē lepnību un augstprātību.
  Tā ka, ja novērtēt neiznēsātības sekas, tad tās, vispārīgi ņemot, ir pozitīvas. Neiznēsāti bērni bieži mēdz būt vāji un slimīgi, bet tā ir tā pati lepnības bloķēšana.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")

 • Priekšlaicīgas dzemdību sāpes (krampji) rada ūdens pūšļa plīšanu un līdz ar to - priekšlaicīgas dzemdības. Tas ir uzskatāms mēģinājums tikt vaļā no bērna.

  (Torvalds Detlelsens, Ridigers Dālke "Slimība kā ceļš")

 • Priekšlaicīgo dzemdību gadījumā situācija ir līdzīga kā spontānā aborta gadījumā.

  Tie ir cīnītāja tipa bērni, kuri tā vietā, lai ietu bojā vai ciestu, nolemj bēgt. Viņi steidzas prom no turienes, kur viņiem ir ļoti grūti, cerībā, ka turpmāk stāvoklis uzlabosies. Aizkavēt viņus nozīmē nolemt bojā ejai, jo tie precīzi zina, kad vēl var glābties. Pozitīva iedarbe var būt mātes cerības, labas domas, stresu atraisīšana, mīloša un izprotoša mediķu attieksme utt., kas veicina grūtniecības saglabāšanu. No zālēm tādā reizē lielas jēgas nebūs.

  (Lūle Vīlma "Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība")

  Pārstaigāšana, tūpļa guļa, ķeizargrieziens

 • Pārnēsāti bērni parasti nāk pasaulē ar ķeizargriezienu. Pārnēsāts bērns "nevēlas atdalīties" vai dzimt. Mātes nepamatotā trauksme un bailes par savu dzimumorgānu stāvokli pēc dzemdībām un par iespēju kļūt vīram seksuāli nepilnvērtīgai rada līdzjūtību bērnā un viņš dara visu, lai "nepiedzimtu".

  (Torvalds Detlelsens, Ridigers Dālke "Slimība kā ceļš")

 • J: Es biju grūtniecības pēdējā mēnesī. Divas nedēļas pirms bērna dzimšanas mans tēvs ieradās mājās piedzēries un uzrīkoja skandālu. Es ļoti pārdzīvoju, un mans bērns vēderā sagriezās otrādi. Radīju es viņu no tūpļa guļas. Dzemdībās bērniņš gandrīz nosmaka.
  Kur cēlonis?
  A: Jūsu pārdzīvojumi bija sava tēva nicināšana un nosodījums. Jūs nespējāt saglabāt labsirdību, un tas negatīvi iespaidoja bērnu. Jums pa sieviešu līniju ir ne tikai greizsirdības, bet arī augstprātības tēma. Pirms bērna dzimšanas Jums deva iespēju saglabāt viņa veselību un likteni. Tamdēļ Jums būtu bijis jāsaglabā mīlestību brīdī, kad tiek pazemotas attiecības, Jūsu lepnība, ideāli, Jūsu cilvēciskais "es". Tā kā mīlestību saglabāt Jūs nespējāt, augstprātības līmenis strauji pieauga un ieslēdzās daudz stingrākas "attīrīšanas" metodes. Dzimšana no tūpļa guļas, ķeizargrieziens - tā ir pārāk liela bērna mātes augstprātība, lepnība. Man bija situācijas, kad pie manis vērsās sievietes, kuras USG bija konstatējušas, ka bērns iekārtojies tūpļa guļā. Es paskaidroju cēloni, un viņas ar atpakaļejošu datumu piedeva saviem tēviem un vīriem, izgāja cauri visām stresainajām situācijām, maksimāli saglabājot mīlestību. Pēc tā bērniņš sagriezās pareizi un piedzima normāls.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")

  Daudzaugļu grūtniecība

 • J: Ja ar neauglību kaut ko bloķē, tad kas stāv aiz dvīņu, trīņu utt. dzimšanas?
  A: Viena no augstprātības sastāvdaļām - tā ir savas neatkārtojamības un unikalitātes apzināšanās. Ja cilvēkam ir mazas izredzes izdzīvot, kad viņš dzimst viens, tad, viņam dzimstot kā dvīnim, tiek bremzēta viņa augstprātība, un tas ļauj izdzīvot. Pat vēl mātes vēderā dvīņi spiesti orientēties ne tik daudz uz sevi, cik uz savstarpējām attiecībām. Koncentrācija uz spējām pāriet koncentrācijā uz attiecībām, augstprātība tiek nomainīta ar greizsirdību. Tā ir viena no formām dabiskai līdzsvarošanai.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")

 • J: Man, dzemdējot dēlu, bija paredzēti dvīņi, bet piedzima tikai viens. Vai tas kaut kā ietekmē viņa dzīvi un kā ietekmē?
  A: Dabiskā notikumu attīstība ir izjaukta. Tas pazemo mātes ideālus, caur viņu darot harmoniskāku bērnu. Vajadzēja rasties diviem bērniem, bet tad notikumu gaita izmainījās, bērna pasaules ainava izjuka un pārveidojās. Un tas bloķēja viņa pieķeršanos ideāliem. Tādas lietas parasti notiek tad, kad pasaulē jārodas harmoniskiem pēcnācējiem, bet tradicionālās attīrīšanās metodes (slimības, traumas, nelaimes) ir nepietiekami efektīvas. Tad, lai darītu dvēseli harmonisku, iesaistās smalkākas un neparastākas metodes.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")
  Komentāri:
  Anonīms komentētājs, 2009-10-13, 01:44 :   un ja nu es tieshaam veelos beernu, bet rodas sarezhgiijumi?
  Anonīms komentētājs, 2009-10-13, 01:45 :   tieshaam smiekliigi-tad jau sanaak ka visas alkoholikes un narkomaanes kuras savus beernus peec dzemdiibaam izmet miskastee, ir vinjus stipri gribeejushas ja gruutnieciibas laikaa nav bijushi sarezhgiijumi?
  Julita, 2009-10-23, 09:24 :   Te tiek izteikta doma "Ja bērnu negrib, tad rodas problēmas", bet ne otrādi (t.i., "Ja problēmu nav, tad bērnu grib" vai "Ja bērnu grib, tad problēmu nav"), ir atšķirība.
  Narkomānēm un alkoholiķēm, kas pēc dzemdībām bērnu izmet, tas bērns drīzāk bijis dziļi vienaldzīgs, viņas par to varbūt pat nav domājušas. Ja arī viņām izdodas iznēsāt bērnu bez problēmām, man šķiet, viņas apskaust nav par ko - cita veida problēmu viņām tāpat pietiek.
  Nereti cilvēkam atšķiras apzinātās domas un vēlmes no neapzinātajām (dziļākajām, slēptajām), tāpēc, ja šķiet, ka pats bērnu ļoti grib, tad tās nereti ir tās apzinātās domas. Zemapziņas viedoklis ne vienmēr ir tik acīmredzams, tāpēc jau tā ir zemapziņa. Bet tieši tās dziļākās un slēptākās domas visvairāk ietekmē rezultātu. Jāmācās sevi izzināt un saprast.

  Julita, 2009-10-23, 09:32 :   Jā, un ja patiešām bērnu grib (nevis kā privātīpašumu, bet gan kā iespēju dot savu mīlestību), tad tas tāpat neizslēdz iespēju problēmām citu iemeslu dēļ. Lai rastos harmonisks bērns, vecākiem nereti jāiet cauri grūtībām, jo tieši grūtībās ir visvieglāk pārslēgties uz mīlestību, kas bērnam ir tik ļoti nepieciešama.
  didi, 2009-12-21, 03:24 :   stulbums kaukaads.....
  HA, 2010-01-16, 20:04 :   Nu tīrākais blefs. Vai šitādus rakstus nav kauns publicēt. Pieļauju ka daļa ir patiesībā, bet nu atvainojiet nevar jau apgalvot, ja ir problēmas grūtniecībā, tad sieviete bērnu nemaz negrib. Apbrīnoju, kāda ir raksta autora dzīves uztvere. Atvainojos, bet man tas liekas slimi.
  Anonīms komentētājs, 2010-04-23, 12:42 :   Paldies par informāciju. Noteikti ir vērts pardomāt vai viss ir kārtībā ar iekšējām attiecībām ar sevi, savu "iekšējo bērnu". Nesen, grūntniecības agrīnā stadijā mazāk domāju par mazuli, vairāk satraucos par , kā jau šobrīd saprotu, atvainojos par citu cilvēku problēmām.. un sākās SA, nešaustu sevi un nevainoju, gribas saprast dziļāku cēloni tam. Apzinos, ka stresa bija par daudz. Tas iemāca paskatīties citādi uz dzīvi, kārtējo reizi saprotot - par ko ir un par ko nav vērts satraukties. Katra satraukta doma ir tiešām ķieģelīts uz mazuļa...
  Januta, 2010-11-22, 15:41 :   Mana mamma, kad mani gaidīja, sākumā visādi centās, lai es nepiedzimtu, bet es viņu saprotu, jo toreiz par ārlaulībā dzimušu bērnu ļoti nosodīja, tā kā viņa bija kautrīgs cilvēks un sliktās attiecībās arī ar pašas māti, tad viņā iezagās šīs bailes. Bet es vienalga piedzimu, kaut arī pēdējos mēnešos viņa pat bija kritusi no diezgan liela augstuma. Es zināju, ka man jāpiedzimst un jāpārtrauc šo notikumu turpmākā attīstība, manī nebija pārmetumu, mamma man visu izstāstīja, bieži vien man likās, ka esmu daudz vecāka par viņu, tāpēc uz visu lūkojos ar sapratni un devu viņai padomus grūtos brīžos, esmu visu piedevusi, dažreiz ir pat tāda sajūta, ka nemaz nebija pārmetumu, jo es zināju jau pirms dzimšanas, uz ko es eju un KĀPĒC es ierodos šeit. Tagad pati esmu stāvoklī, vīriņš ir blakām, es jūtos droši,bet tomēr man ir sākusies diezgan liela toksikoze. Tādos brīžos es iededzu svecīti un parunāju ar maziņo,palūdzu piedošanu gan visām vemšanām, gan galvassāpēm...tas palīdz, jo tad es saprotu, ka šajā dzīves teātrī mums jānospēlē tā loma, kas mums šajā dzīvē ir dota (un neba tas velti), nevis jāskatās uz citām lomām - ja piemēram esmu nabags un visu laiku uztraucos par bagātajiem-ko ta šie neprot īsti labi nospēlēt savējo, vai tā pat - esmu kārtīga, nesmēķēju, nedzeru, bet redziet- tās tur alkoholiķes, dzērājas, bet šīm dzimst veseli bērniņi! Tas viss ir jāapzinās - nevajaga līst cita lomā, mums jāsaprot savējās, jo kamēr mēs neizspēlēsim visas savas lomas nianses, mēs netiksim tālāk, mēs dzīvosim tādā kā krātiņā un tikai turpināsim pelt citus, sevi. VISS, KAS AR MUMS NOTIEK, NAV PAR VELTI, TĀ IR SVĒTĪBA LABOTIES, APZINĀTIES, TAPT APGAISMOTAM, jo bez tā mēs nesaprastu, kas mēs paši esam, cik daudz mēs varam.
  Ir jāatbrīvojas no sava ego, tas mūsdienās ir tik ļoti "skaisti" iepīts dažādās terminoloģijās, ka dažiem pat liekas, ka ar to var lepoties. Cilvēks, kurš mīl tikai savu- savējos cilvēkus, bērnus, radus, draugus, kurš ar putām uz lupām aizstāv savu taisnību un metas cīniņos par to, kas ir godīgi un kas nav, bet tajā pat laikā nosoda kādu,kura izpausmes un darbība stipri atšķiras no viņa, nepazīst nesavtīgu mīlestību un mīlestību vispār, tās ir tikai lauskas ikdienības, no redzētā, dzirdētā, lasītā, bet iekšā zemapziņā ir tukšums, kas ir jāpiepilda ar piedošanu, nesavtību, un patiesu mīlestību, negaidot, ka tu to saņemsi pretī. Man patīk viens pants no Bībeles (ikdienā to nelasu,bet daudz kas ir palicis no vecmammas stāstītā prātā)kur Jēzus saka "Svētīgi ir garā nabagie, jo tiem pieder debesu valstība". Par šo pantu cilvēkiem ir tik dažādas domas, pat nepatika, jo nav patiesās izpratnes. Ja tu esi tik ļoti pārņemts ar sevi (ka tu esi pilns ar to), tad tevī vairs nav vietas nekam jaunam, nav vietas apgaismībai un mīlestībai, bet, ja tu esi garā "nabags"(tāds, kurš iet un meklē, jo saprot,ka vēl daudz kas ir jāiemācās, jāizprot, kuram visu laiku ir slāpes pēc dvēseliskā,pēc garīgā), tad tu vari atrast tās atslēgas kas tevi atbrīvos no tava paša ego. Novēlu, lai katra diena ir pilna domu, kas ved uz atbrīvošanos un īstajām Mājā, no kurienes mēs visi te esam ieradušies:)
  Laura, 2011-01-13, 18:04 :   Kas tās par idiotiskām atbildēm?! spontānais aborts nav tikai kaut kādu emocionālu cēloņu sekas!!!!!! ir milzum daudz iemeslu, kas atkarīgi no pilnīgi kaut kā cita (Kaut vai tā pati nelaimīgā asins rēzusu nesaderība mātei un bērnam!!!) Man ir mīlošs vīrs, kam uzticos, biju absolūtā harmonijā ar sevi un vidi apkārt. dzīvoju bez stresa. un tomēr spontānais! varbūt pameklēt vēl vainu sevī?!!?!?! :( :(
  Truth, 2011-03-04, 13:43 :   Tās nav muļķības , ieklausieties sevī , tajās domās ,kas šaudās jūsu galvā un zemapziņā ....
  Didzis, 2011-12-26, 23:29 :   Kaut ko tik stulbu var izdomāt tikai neettīstīti prāti!
  lona, 2011-12-27, 18:39 :   varat lūdzu atbildēt uz tādu jautājumu- ko nozīmē sāpes vēderā 3mēneša laikā un krišanās svarā kaut vai ēd daudz!??
  xxx, 2012-01-14, 11:34 :   Pilnīga taisnība ir rakstā, jo personīgi tas viss ir skāris mani, un cita izskaidrojuma tam vienkārši nav. Ļoti noderīgs raksts, ir vērts padomāt par to!
  xxx, 2012-01-14, 11:36 :   Laura - acīmredzot nebija lemts Tev ar šo vīrieti radīt bērnu! Un, kad patiesi pienāks īstais laiks, tad arī bērns būs un viss būs kārtībā. Viss notiek tam paredzētajā laikā un vietā!
  Solveiga, 2012-02-09, 19:29 :   Lūdzu, lūdzu palīdziet, ir tāda lieta, ka esmu 3 grūtniecības mēnesī, bet man ir sākušās menstruālās dienas..???
  Gribu zināt , vai tas neapdraud mana bērna dzīvību un veselību, vai viņš nevar piedzimt ar kādu slimību( piemēram dauņa vai kādu citu...?) Man ar 1 bērnu tāda problēma nebija??? ;( ;( ;( Lūdzu palīdziet krītu izmisumā.
  Julita, 2012-02-09, 20:55 :   Solveiga, caur internetu šādā situācijā jau nevar palīdzēt, jautājums jau, cik stipra asiņošana, vai jau vairākas dienas utml. Galvenais ir saglabāt mieru un paļauties, ka notiks vislabākais bērnam, lai kas tas nebūtu. Visnotaļ iespējams, ka viss būs vislabākajā kārtībā, tāpat - var arī nebūt, viss Dieva rokās. Un, protams, labāk ej pie ārsta, nekā sēdi pie interneta. Man ar pirmo bērnu arī bija asiņošana grūtniecības sākumā. Ar bērnu viss kārtībā. :)
  Universe, 2012-03-06, 17:09 :   Ak redz, kaads cinisms un Hitlera cieniiga eitanaazijas tipa cilveeku iedaliishana sleepjas aiz saucamajiem "ezoteerikjiem", "dabas beerniem", "karmistiem". Izlasiiju, noskurinaajos, neesaaju gruutnieciibu taalaak. Raksta piekriteeju ljaunums apriis vinjus pashus.
  meitene, 2012-03-09, 14:16 :   ko pie valna darīt, ja grūtniecība vnk. nav iespējama, bet ir daži no grutniecības simptomiem ? kas liek domāt JA NU .. lai gan skaidri zināms, ka tas nu nav iespējams ? Sāk likties ka jūku prātā un nesaportu tiešām Piem. sāp galva vai tas tikkai dēļ muļķīgā uztraukuma un ir vnk. izdomas dēļ
  meitene..., 2012-04-18, 10:58 :   Tas ir tik stulbi! Es tiešām vēlējos bērnu no visas sirds, bet tāpat to zaudēju!
  Anonīms komentētājs, 2012-05-15, 20:20 :   Paldies par rakstu, paldies par vērtīgo informācijas apkopojumu!
  Cilvēki mīļie, nesteidzieties uzreiz noliegt to, ko nesaprotat - un šos citātus ir viegli pārprast, ja nav zināms konteksts un nav lasītas, piem., Lazareva grāmatas u.c.
  yuo, 2012-07-17, 09:02 :   Pat lielākajā murgā var atrast kaut ko sev derīgu.
  Tas, ka emocijas vai "karma" var veicināt vai kavēt kādu situāciju, nenozīmē, ka tas ir vienīgais vai pat galvenais ietekmējošais faktors.
  Saule, 2013-03-25, 14:27 :   ka war tikt wala njo berna?ja nesu pilngadiga ,bet esu stawokli?un negribu ka tews zina.
  aha, 2013-10-06, 11:06 :   Galīgā šreijā smadzenes autoriem.
  aha, 2013-10-06, 11:09 :   Jūs pat iedomāties nevarat, cik tas ir briesmīgi - zaudēt bērniņu, kuru esi jau iemīļojusi ar visu sirdi un dvēseli. Vismazāk pēc tāda pārdzīvojuma gribās dzirdēt, ka kādam "gudrītim" ir viedoklis, ka "tas tā notika, jo jūs bērnu patiesībā negribējāt". NU KĀ VAR TĀ OTRAM CILVĒKAM IEKAKĀT DVĒSELĒ???
  aha, 2013-10-06, 11:10 :   Šitā mājas lapa acīmredzot ir enerģētisko vampīru produkts, lai barotos no to nelaimīgo sieviešu asarām, kuras ir zaudējušas savu bērniņu un meklē patvērumu fen-šuj.
  Gucis, 2014-01-13, 07:04 :   Nepiekritu par to toksikozi.Tada ir gandriz visam grutniecem,nu katra gadijuma loti daudzam.Man pasai bija lidz 7menesim tad menesi pierimas un tagad grutniecibas beigas atkal paradijusies.Bet berninu jau no pasas pirmas dienas gaidu.Un grutnieciba bija planota.Netaisos rakaties kautkada zemapzina ka varbut nemaz negribu so bernu.Kautkam sai raksta varbut var piekrist bet visa visuma diezgan murgaini.Vienigais kas man palidz pardzivot so toksikozi ir tas mazais bumbulitis man punci ar kuru driz tiksos.Murgs toksikoze liecina,ka nevelies so bernu.
  aija, 2016-11-28, 21:22 :   Autoriem, kas te sarakstījuši to garadarbu, vajadzētu iegūt vai vismaz papūlēties iegūt kaut nelielas zināšanas medicīnā. nu tāds murgs!!!!
  Aga, 2017-02-05, 20:15 :   Goda vārds! Neko debīlāku un stulbāku nebiju lasījusi
  Anonīms komentētājs, 2019-02-18, 02:10 :   Ceru, ka šī raksteļa autors/autore jau kādu brīdi ārstējas... Jo ielaistas garīgās kaites reāli var būt bīstamas ne tikai sabiedrībai, bet arī pašam slimniekam.


  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
  Vēlies komentēt?
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo tēmu:

   

 • (c) Julita, 2008.- 2024.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv