DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Pārdomas

 

Kā atbrīvoties no krāmiem?

Kārenas Kingstonas definīcijā ir četru kategoriju krāmi:

 • Lietas, kuras jūs nelietojat vai nemīlat.
 • Lietas, kuras nav sakārtotas vai atbilstoši organizētas.
 • Pārāk daudz lietu mazā telpā.
 • Viss, kas nav pabeigts līdz galam.

Jebkura veida krāmi rada šķēršļus vienmērīgai enerģijas plūsmai telpā. Tas savukārt ir iemesls sastrēgumiem vai neskaidrībām iemītnieku dzīvēs.

Krāmi velk atpakaļ pagātnē - nav vietas, kur jaunajam ienākt jūsu dzīvē. Ja krūzīte pilna, tur vairs neko nevar ieliet. Jaunais var attīstīties tikai tur, kur priekš tā ir vieta. Atbrīvojoties no krāmiem, šī vieta tiek rasta.

Tās lietas, kurām ir nepieciešama labošana, darbojas kā enerģijas nosūcējas. Katru reizi, kad kādu no šiem priekšmetiem atkal redzēsiet, jūsu enerģija mazināsies.

Viss, ko paturat "katram gadījumam, ja nejauši ievajagas...", pierāda, ka jūs to paturat baiļu dēļ - jums trūkst ticības rītdienai. Ja ir daudz tādu krāmu, kuriem esat pieķēries tieši tāpēc, ka šādi domājat, tad jūs Visumam sūtāt vēstījumu, ka neticat tā spējai nodrošināt jūs ar visu nepieciešamo, tādējādi arī turpmāk vienmēr jutīsieties neaizsargāts un nedrošs par savu nākotni. Par šo tematu ir vērts padomāt nopietni. Bez šaubām, paturiet nepieciešamo priekšmetu daudzumu, ko lietojat regulāri, bet vai patiešām jums ir vajadzīgas visas tās (šeit paņemiet un aizpildiet pats savu papīra lapu) lietas, kas sakrājušās gadu gaitā?

Īstie krāmu krājēji nespēj atbrīvoties no saviem krāmiem līdz brīdim, kamēr viņi izmantojuši visu lietas vērtību. Tas attiecas pat uz mantu, kas nopirkta ar atlaidi vai dabūta vienkārši "par brīvu". Viņiem liekas negodīgi - aizmest, pirms pēdējā lietderības pilīte nav no tās izspiesta, pat ja tas nozīmē tik vien kā turēt mantu bufetē un bezgalīgi ilgi gaidīt, kad šis laiks beidzot pienāks.

Sakārtodami ārējo pasauli, jūs iesākat arī atbilstošas izmaiņas savā iekšējā pasaulē.

Nepieradinieties iegādāties sliktāko kvalitāti, jo tad, kad jūs sev sarūpējat visu labāko, šis signāls, aizejot no jums, atnesīs vislabāko atpakaļ citās dzīves jomās.

Vairums cilvēku 80% sava laika, proti, ikdienā, valkā tikai 20% savu drēbju. Tas ir jūsu pienākums pret sevi - radīt tādu apģērbu kolekciju, kura jums patīk visā pilnībā.

Pagultes. Viss, kas atrodas jūsu enerģijas laukā, ietekmē miega kvalitāti, tāpēc turieties pretī kārdinajumam krāmus pabāzt zem gultas. Ja esat iegādājies gultu ar apakšā novietotām atvilktnēm, tad pats labākais ir tur uzglabāt tīru gultasveļu, dvieļus vai drēbes.

Krāmi uz guļamistabas skapjiem un kumodēm ir pirmā lieta, ko redzat no rīta pamostoties. Šādā gadījumā jums būs tieksme gausi celties.

Pārnēsājamās atkritumu glabātavas - rokassomas, plecu somas, "diplomāti", bikšu kabatas utt.

Ļaujiet aiziet it visam, ko jūs glabājat tikai kādas nesaprotamas vainas vai pienākuma sajūtas dēļ un kam piemīt divkosīgs raksturs vai kuru vienkārši ir par daudz!

Iemācieties ļaut savām grāmatām aiziet, kad to laiks ir pienācis! Sāciet ar tām pavārgrāmatām, kuras jūs nekad neesat lietojis (nē, neatveriet taču tās un nesāciet tagad pēkšņi meklēt receptes!). Pēc tam pārejiet pie tām mācību un izziņu grāmatām, kuras neesat aiztikuši jau gadiem ilgi; turpiniet ar bērnu grāmatām, kuras jūs vai jūsu bērni jau ir "pārauguši", romāniem, kuri jums nekad pietiekami nav interesējuši, neaizmirstiet grāmatas ar teorijām, kurām jūs nepiekrītat. Tad lai seko tie sējumi, kuri novietoti tik grūti aizsniedzamās vietās, ka jau desmitiem gadu jūs tos neesat aiztikuši, kā arī grāmatas, kas no vecuma pat sabirzušas. Lielisks problēmas risinājums ir grāmatu ziedošana vietējai bibliotēkai, īpaši tai gadījumā, ja esat norūpējies, ka jums kādā brīdī kaut kas varētu pietrūkt.

Vislabākais padoms uz vaicājumu: "Ko iesākt ar šīm nevajadzīgajām dāvanām?" ir šāds: "Atbrīvojieties no tām!" Lietām, kuras jūs patiešām mīlat, ir stiprs un vibrējošs enerģijas lauks, kamēr negribētām dāvanām piemīt kaut kādas neveiklības un konfliktējošas enerģijas, kuras gan drīzāk tērēs, nevis dos kādu papildu spēku. Atcerieties - tā ir būtiska doma! Jūs varat atzinīgi novērtēt, ka jums iedota dāvana, taču - bez jebkāda pienākuma paturēt to.

Kad atbrīvojaties no liekajiem krāmiem, neaizmirstiet LIELĀS mantas.

Krāmu pārbaude

 1. Vai šī manta vairo manu enerģiju, kad es par to domāju vai skatos uz to?
 2. Vai es tik tiešām esmu to iemīļojis? Vai man tā tik tiešām patīk?
 3. Vai tā man ir īsteni derīga?

Ja atbilde nav dimdošs "jā!" uz 1. jautājumu un tikpat skanīgs uz abiem nākamajiem, tad jājautā: "Ko šī manta galu galā dara jūsu dzīvē?"

Lūk, daži padomi, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku:

 • Uzglabājiet līdzīgas lietas vienuviet!
 • Uzglabājiet lietas netālu no vietas, kur jūs tās lietosiet.
 • Allaž nolieciet visbiežāk izmantotās lietas katru savā vietā.
 • Piestipriniet kastēm uzlīmes, lai zinātu, kas tajās atrodas.
 • Sakārtojiet drēbes savā drēbju skapī pēc krāsas (tad tās izskatīsies vēl pievilcīgāk).


Konspekts no Kārenas Kingstonas grāmatas "Kā atbrīvoties no krāmiem?"


Komentāri:
Par šo tēmu vēl nav saņemti komentāri.


Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
Vēlies komentēt?
Vārds / segvārds:
Komentārs par šo tēmu:

 

(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv