DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Pārdomas

 

Neauglība

 • Vispārīgi cēloņi
 • Konkrētas problēmas
 • Nestandarta risinājumi
 • Vispārīgi cēloņi

 • J: Sakiet, lūdzu, kur cēlonis neauglībai, gan vīriešiem, gan sievietēm?
  A: Bērni ir dzīves turpinājums; koncentrācija uz dzīvi un vēlmēm var novest pie neauglības. Tā ir greizsirdības tēma, aizvainojums uz tuviniekiem, nevēlēšanās dzīvot, kad norisinās vēlmju sabrukums vai mīļotā cilvēka nodevība. Jo vairāk mēs baidāmies par savu dzīvi, jo vairāk sapņojam par laimīgu nākotni, jo sāpīgāk uztveram dzīves radītos triecienus, mūsu vēlmju sabrukumu, jo mazāk esam iemācījušies piedot tuvajiem cilvēkiem, jo mazākas izredzes tikt pie bērniem.

  (No 18.01.2001. Sergeja Lazareva atbildēm serverī www.lazarev.ru )

 • Ja sievietei, par spīti viņas lielajai vēlmei un visvisādai piepūlei, bērns tomēr nerodas, tas nozīmē, ka viņa to neapzināti atgrūž vai arī viņas "lielā" vēlēšanās nav necik godīga. Negodīgs motīvs — vēlēšanās ar bērna palīdzību saglabāt partneri vai sev par labu atri­sināt ieilgušu konfliktu. Tādos gadījumos pats organ­isms reaģē daudz godīgāk un tālredzīgāk.

  Līdzīgi veidojas arī vīrieša neauglība. Tā ir labi apslēptas iekšējas bailes no nebrīvuma un atbildības par bērnu, kas var nākt pasaulē.

  (Torvalds Detlelsens, Ridigers Dālke "Slimība kā ceļš")

 • Viena no svarīgākajām zemapziņas funkcijām — nodrošināt veselu un dzīvotspējīgu pēcnācēju ierašanos šajā pasaulē. Ja sieviete ir neauglīga, tātad viņas zemapziņā ir tāda uzvedība, kas iznīcina nākamā bērna dvēseli. Mātes milzīgā zemapziņas agresija tiks daudzkārt pastiprināta bērna zemapziņā. Tas ir, tāds bērns vienkārši nebūs dzīvotspējīgs. Neauglīgas sievietes zemapziņā darbojas bērnu iznīcināšanas programma.

  Sieviete, kurai zemapziņā ir nicinājums pret vīriešiem, ir neauglīga, jo šāda sieviete nicina garu. Turpretī vīrietis, kurš nicina sievieti, noliedz pasaulīgo, un viņam ir slima miesa. Un viņš bieži kļūst impotents.

  Tādējādi stipra zemapziņas agresija, kas vērsta pret vīriešiem, noved pie neauglības. Tas var būt ne vien nicinājums, bet arī pretenzijas pret vīriešiem, aizvainojums, greizsirdība, naids.

  Dažkārt par šķērsli grūtniecībai kļūst netīri nodomi.

  Bailes no dzīves procesa un pretošanās tam, nepaļaušanās uz nākotni arī var būt neauglības cēlonis. Jo bērni— tā ir mūsu nākotne.

  Kamēr zemapziņā trūkst gatavības bērna radīšanai, ar apaugļošanos būs problēmas. Lai kā jums teorētiski gribētos bērnu, lai kādas kaismīgas runas izskanētu šajā sakarā.
  Izeja ir viena — izpētiet savu iekšējo pārliecību. Jūs droši vien tur atradīsiet bailes sakarā ar dzemdībām — bailes no atbildības, no kaut kādiem ierobežojumiem un noslogojuma, kas ar to visu saistās.

  Bet dažkārt nozīmīgs šķērslis izrādās bailes kļūt neglītai, nepievilcīgai, sabojāt figūru un krūšu formu.

  (Valērijs Siņeļņikovs "Izproti savu slimību")

 • Mēdz būt triju veidu neauglības:
  1. Organiskas izmaiņas, kas traucē bērnu rašanos. Ar to medicīna ir iemācījusies tikt galā operatīvi.
  2. Hormonālā - nopietnāka, kad olnīcas strādā tikai mātes organismam, bērns neiznēsājas. Tā mēdz būt, kad ir augstāks iekšējās agresijas līmenis. Tādu problēmu iespējams pārvarēt retos gadījumos.
  3. Kad ieņemšana tiek bloķēta lauka līmenī. Tādu problēmu parastā situācijā pārvarēt nav iespējams.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")

 • Jaunā laika bērni grib ierasties šai saulē bez stresiem, lai sāktu pildīt savas dzīves uzdevumus, nevis labot vecāku kļūdas. Visi uztraukumi, bailes, aplamie priekšstati, pārspriedzes, vēlmes utt. izraisa garā nevēlēšanos ierasties šādā stresu atmosfērā, jo viņš zina, ka vecāku jūtas un priekšstati pāries viņā. Šo mācību gudrs gars jau ir apguvis, nākt vēlreiz atkārtot to nav jēgas.

  Sievietei, kurai nav bērnu, pirmām kārtām jāpārskata attiecības ar māti. Attiecības ar māti nozīmē attiecības ar sieviešu dzimumu un sevi pašu. Ja pie mums grib ierasties meitenīte — arī attiecības ar viņu. Padomājiet, kas viņai jājūt, ja jūsu mātei izveidojies priekšstats, ka dzemdības ir briesmīgas mocības, vēl nevar zināt, kā viss beigsies, bērnu audzināšana — vienas vienīgas grūtības... Bērni — tas ir labi, bet vēl labāk, ja viņu nav. Ņemiet vērā, ka jūs pats, būdams labs bērns, esat uzņēmis sevī šādu attieksmi un radījis vainas izjūtu, ka jūsu dēļ mātei ir grūta dzīve.
  Māte arī tagad turpina pārdzīvot jūsu problēmas. Un jūs jau iztēlē redzat visvisādas defektīvas attīstības ainas, dzemdību traumas utt.

  Bērna gars to visu redz un nolemj šurp nenākt, jo

 • viņš nevēl mātei sliktu,
 • māti mīlēt var, arī paliekot garā,
 • negrib būt vainīgs,
 • viņš negrib piedzimt tādai mātei, kas netic, ka bērna rokās ir sirdsgudrība un piedzimšanas spēks,
 • viņš zina, ka zem tādas stresu nastas nespēs īstenot savu dzīves uzdevumu.

  (Lūle Vīlma "Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība")

 • Jo talantīgāki bērni mums paredzēti, jo lielāku mīlestības devu mums viņiem jānodod.
  Tātad pirms tam attīrīšanās procesā mums nākas saņemt lielākas sāpes un mokas.
  Jo vairāk koncentrēsieties uz Dievišķo, jo intensīvāk, strādājot ar sevi, mainīsieties, jo ātrāk un nesāpīgāk paies sagatavošanās bērnu dzemdēšanai.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 8")

 • Gars neatnāk, lai skaisti un viegli dzīvotu. Tie cilvēki, kuru dzīves princips ir padzīvošu, papriecāšos, sasniegšu stāvokli sabiedrībā, saņemšu dzīvokli, nopirkšu mašīnu, sakrāšu naudu utt., parasti ir bez bērniem. Bērns zina: šai mātei nav vajadzīga mana mīlestība, viņai nepieciešama spēļu mantiņa un vecumdienu kruķi atbalstam.
  Viņš tā dēvētās kārtīgās mātes vietā izvēlēsies kādu, kas, iespējams, sados viņam kārtīgu sutu, toties neprātīgi mīlēs un kādā brīdī teiks: "Nāc man palīgos un dod padomu, viena es netikšu galā, turklāt man patīk ar tevi kopā rosīties!" No šādas mātes ir ko mācīties.

  (Lūle Vīlma "Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība")

 • Ja sieviete prot skūpstā ielikt visu savas dvēseles mīlestību pret vīru, viņas olvads dara to pašu. Tāds ir veselas sievietes vesels olvads. Garā es skatījos, kā skūpsta bezbērnu sievietes, un viņas brīnījās, kad es pastāstīju, ko viņas ar skūpstu grib pateikt savam vīram. Visbiežāk skūpsts pauž ieradumu, gaidas, sarūgtinājumu, nocietināšanos, bezcerību, pavēli, uzstājību, atgrūšanu, pienākuma jūtas, pārsātinātību, joku, filmu atdarināšanu. Ierastās laulāto attiecībās kā likums, iztiek bez skūpstiem. Nodarboties ar seksu var arī tāpat. Māka skūpstīties ved bērnībā un neatkarīgi no dzimuma pauž dvēselisku mīlestību.

  (Lūle Vīlma "Piedodu sev. Dārgās dusmas")

 • Lai sieviete varētu dzemdēt veselu bērnu, viņai jāsniedz viņam impulss tiekties pie Dievišķā. Notiek tas vienkārši. Vajag saglabāt mīlestību, kad tiek pazemots viss cilvēciskais. Katrai sievietei līdz ieņemšanai vai grūtniecības laikā jāiziet pārbaudes mīlestības saglabāšanai cilvēcisko vērtību zaudēšanas laikā. Visa cilvēciskā vērtības mazināšana, t.i., dvēsles attīrīšana noris ar nepatiesu apvainojumu, vīra neuzticības, plānu izgāšanos, ideālu un cerību sabrukuma, slimību un nepatikšanu palīdzību. Un ciktāl sieviete nemeklē vainīgos, pieņem pasauli un cilvēkus tādus, kādi nu tie ir, cik daudz viņa visā spēj saredzēt Dievišķo gribu, cik ļoti tiecas saglabāt Dievišķo mīlestību, t.i., to mīlestību, kas nav atkarīga ne no kā, tiktāl viņa dzemdē veselus pēcnācējus. Bet, ja viņa uzstāj, lai pret viņu izrādītu pienācīgo cieņu, aizstāv savus principus un ideālus, turklāt, to darot, aizmirst par mīlestību, tad rada spēcīgu impulsu pievērsties cilvēciskajam un novērsties no Dievišķā. Tā ir dzimtas izmiršanas līnija. Gaišreģes tādos gadījumos saka, ka dzimtai uzlikts lāsts. Tādas sievietes pēcnācēji nespēs palepoties ne ar veselību, ne laimīgu likteni. Viņiem dzīvē neveiksies, t.i., par izdzīvošanas nosacījumu kļūs periodisks to cilvēcisko vērtību zaudējums, kuras viņi zemapziņā dara par mērķi un dzīves jēgu. Noritēs garīgo vērtību zaudējums, piemēram, zaudējot spējas, iemantojot psihiskas slimības, aizraujoties ar narkotikām un alkoholu, veicot noziedzīgas vai zemiskas darbības.

  (Segejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")

 • Es iesāņus skatos uz sievieti. Seja barga un valdonīga. Jā, tādas mātes parasti stingri plāno, kad bērnam dzimt, kādam dzimumam būt un kādu diētu ievērot grūtniecības laikā. Viņām ir neizprotami, ka bērns rodas haosā, nevis kārtībā. Ieciklēšanās uz cilvēcisku stabilitāti pēc tam smagi atspēlējas viņu bērniem.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 5")

 • Tas, kurš steidzas, grib ātrāk apmierināt savu vēlmi - viņš dzen laiku, un tā jau ir agresija pret laiku. Vēlme kļūst par mērķi. Sākas drudžaina dzīšanās no vienas vēlmes pie citas. Tā kā vēlme pāriet dzīvē, tad tālāk jānotiek vēlmju un dzīves zaudējumam. Vēlmju zaudējums var realizēties gan kā neveiksme paredzētajos plānos, attiecību ar tuviem cilvēkiem sabrukums, gan kā potences pazemināšanās vai problēmas ar aizkuņģi, sirdi, redzi. Cilvēks kļūst greizsirdīgāks un viegli aizvainojams. Viņam, piemēram, negaidīti atklāj neauglību. Bet viņa vienīgais trūkums ir tas, ka viņš vienmēr steidzas. Cilvēks alkatīgi un ātri rij barību, bet pēc kāda laika viņam atklāj problēmas ar urīnizvades un dzimumorgānu sistēmu. Viņam pat prātā neienāk, ka viens saistīts ar otru.
  Tāpēc, ja mēs gribam kādam palīdzēt, steigties drīkst tikai ārēji, iekšēji nedrīkst. Iekšēji mēs varam paļauties uz Dievišķo gribu un pirmāmkārtām orientēties uz mīlestības, nevis dzīvības glābšanu. Tad arī ārējā palīdzība būs efektīvāka.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 7")

 • Īpaši spēcīgi "sapurina" pusotru gadu pirms iespējamās bērna ieņemšanas. Ja sieviete pārbaudījumu neiztur, tad iespēja tikt pie veselīga bērna vai bērna vispār tiek slēgta.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 4")


  Konkrētas problēmas

 • Sieviešu dzimumorgānos kā sistēmiskā veseluma sievišķo pusi pārstāv olvadi, vīrišķo pusi — olnīcas. To stāvoklis ietver ļoti nozīmīgu informāciju par ietekmi, kuru māte cenšas īstenot ģimenes locekļos ar saviem uzskatiem:

 • labā olvada veselīgums liecina, kādas māte vēlas redzēt meitas attiecības ar vīriešu dzimumu;
 • kreisā olvada veselīgums liecina, kādas māte vēlas redzēt meitas attiecības ar sieviešu dzimumu;
 • labās olnīcas veselīgums liecina, kā māte izturas pret savu dēlu;
 • kreisās olnīcas veselīgums liecina, kā māte izturas pret visiem pārējiem vīriešiem, arī vīru un vīratēvu.

  Ja orgāns ķirurģiski izoperēts, tas liecina par attiecīgi noliedzošu mātes attieksmi, kas meitā pastiprinājusies, un visbeidzot noliegums domās pārvērties par materiālu noliegumu.

  Ārpusdzemdes grūtniecība rodas, kad sieviete nevēlas ne ar vienu bērnā dalīties. Viņā runā mātišķā greizsirdība, kas pretojas tam, ka kāds mēģinātu atņemt viņas bērnu.

  (Lūle Vīlma "Piedodu sev. Dārgās dusmas")

 • Vīriešu dzimumorgānu funkcionēšanas pamatā ir laba un strauji mainīga asinsapgāde. Asinsrite atkarīga no vainas izjūtas. Vainas izjūta, kas saistīta ar darba spējām, pārticību, panākumiem, vīrišķību, mīlestību, spēju seksuāli apmierināt sievieti, pavājina dzimumorgānu darbu. Dzimumorgāni atrodas ķermeņa daļā, kas kontrolē ekonomiskās problēmas.

  Šķidrumu sastāvs un virzības ātrums ķermenī ir atkarīgs no sirds darba, tātad no vainas izjūtas. Vainas izjūtai pieaugot, šķidrumi sabiezē. Tas pats attiecas arī uz spermu. Galu galā spermas daudzums samazinās. Sabiezējot spermai, spermatozoīdu kustīgums palēninās, līdz izzūd pavisam. Pakāpeniski spermatozoīdi aiziet bojā. Vispirms mainās to forma, tad atmirst astītes, un spermatozoīdi iznīkst. Vīrieša sarūgtinājums un dusmas uz savu ķermeni šo procesu paātrina. Šāda sperma neder apaugļošanai.

  (Lūle Vīlma "Piedodu sev. Dārgās dusmas")


  Nestandarta risinājumi

 • J: Viens krievu ministrs izstāstīja sekojošu gadījumu: Vairākus gadus dzīvoja vīrs ar sievu, bet bērnus Dievs nedeva. Un tad kāda tantiņa deva padomu: "Pieņemiet pie sevis ģimenē kādu nabaga nelaimīgu, pamestu un slimu suni, un Dievs jums atsūtīs laimi". Sākumā tantiņai nenoticēja, bet pagāja kāds laika sprīdis, un sagadījās iespēja paņemt tieši tādu suni - klaiņojošu nelaimes čupiņu. Viņi to paņēma, suns atkopās, un sāka dzīvot pie viņiem kā ģimenes loceklis. Pēc šī notikuma sieva palika stāvoklī. Kad pienāca dzemdību laiks, viņi izdomāja, ka bērns un suns varbūt nesadzīvos savā starpā, traucēs viens otram, tāpēc atdeva suni citiem labiem saimniekiem. Tā tantiņa teica: "Kā jūs varējāt atdot suni, kas atnesis laimi? Turpmāk jums tās nebūs." Un patiesi, kad no dzemdību nama atnesa bērnu, ģimenē un attiecībās iestājās pilnīgs sabrukums, pēc kāda laika ģimene izjuka pavisam.
  A: Agrāk esmu rakstījis par sekojošu faktu. Sieviete nevar dzemdēt, tāpēc bērnu adoptē, un drīz pēc tam paliek stāvoklī. Kāpēc?
  Kad cilvēks ir pārņemts ar mīlestību un atdevi, attīrās viņa dvēsele.
  Cilvēciskajā mīlestībā mēs esam lieli patērētāji. Mēs darbojamies savu vēlmju, dzīves un tās turpinājuma labad.
  Dievišķo mīlestību mēs dodam. Jo vairāk mūsu jūtās mīt Dievišķā mīlestība, jo lielāka laime mums ir dot, nevis saņemt.
  Tas, kurš mācās atdot vairāk nekā saņemt, tā dvēsele attīrās. Tā kā bērns rodas ne vēlmju labad, bet no mīlestības, lai viņš parādītos šajā pasaulē, sievietei jābūt izveidojušamies paradumam atdot mīlestību un enerģiju. Greizsirdība, apvainošanās, aizraušanās ar seksuālām vēlmēm, pārēšanās palielina patērnieciskumu un atņem enerģiju, kas nepieciešama bērnu radīšanai. Pēdējā laikā neauglīgām sievietēm piedāvā badošanās kūri. Un daudzas pēc tādas ārstēšanās paliek stāvoklī.

  Atgriežamies pie jautājuma. Kāpēc cilvēki ņem mājdzīvniekus?
  Cilvēciskajās attiecībās nesavtīga mīlestība mēdz būt ļoti reti. Parasti pret bērniem vai pret vecākiem. Kāpēc? Tāpēc, ka mīlestība pārklājas ar cilvēcisko, bet cilvēciskās laimes pamatā ir seksuālas vēlmes, t.i., dzīve un tās turpinājums. Tāpēc pret vecākiem un bērniem, kad seksuālās vēlmes bloķētas, mīlestība ir tīrāka un ilgāka.
  Mīlestība pret dzīvnieku līdzīga mīlestībai pret bērnu. Tajā ir daudz atdeves un rūpju, vienlaikus nav mīlestību iznīcinošo pretenziju. Nu kā gan iespējams apvainoties uz dzīvnieku? Un mājdzīvnieks nereti prasa vēl vairāk uzmanības nekā bērns.

  Ja būtu bijis paņemts un aprūpēts sugas suns ar labiem ciltsrakstiem, mīlestība pret to varētu būt savtīga, - par to, ka sugas suns, par to, ka skaists utt. Tātad atdeves būtu mazāk. Ja nekā tāda nav, nesavtīgums ir maksimāls.
  Tātad, kamēr mājās bija šis suns, sievietes dvēselē veidojās māka mīlēt. Pastāvīga, nemitīga mīlestības, siltuma un labsirdības pilna atdeve. Kāpēc jaundzimušais sievietes dvēselē nespēja uzturēt šo procesu? Tāpēc, ka ieslēdzās cilvēciskās laimes mehānisms. Tas ir viņas bērns, viņas daļa, viņas dzīves turpinājums. Tātad turpat arī bailes un bažas, neapmierinātība ar sevi un citiem, t.i., vesels vēlmju uzliesmojums. Mīlēt sieviete vēl nepaguva iemācīties, bet laimi jau ieguva. Pamati vēl vāji, bet māja jau uzcelta.
  Ja sieviete suni vienkārši būtu pametusi, tad nesavtīgas mīlestības, atdeves, rūpēšanās mehānisms būtu salauzts, tādējādi jaundzimušais bērns no mātes nebūtu saņēmis smalkajā līmenī nepieciešamo mīlestību un enerģiju, un, visticamākais, būtu nomiris. Tā kā suni atdeva labiem cilvēkiem, mīlētprasmes mehānisms netika salauzts, tikai piebremzēts. Enerģijas pietika bērna dzīvībai, bet nepietika ģimenes uzturēšanai.
  /Pilnu atbildi lasīt grāmatā, tulk. piez./

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 8")

 • Lai palīdzētu pēcnācējiem, nepieciešams kā minimums noņemt šādas 5 veidu agresijas pret mīlestību:
  1.Vismazākās pretenzijas pret vecākiem, sākot jau no agras bērnības.
  2.Simtiem reižu iziet cauri momentiem, kad notika apvainošanās uz mīļiem un tuviem cilvēkiem, piedot viņiem; īpaši tas attiecas uz dzimumnobriešanas periodu, pirmo mīlestību, ģimenes veidošanās periodu un bērnu piedzimšanas laiku.
  3.Neapmierinātība ar sevi, grūtsirdība, nevēlēšanās dzīvot. Sievietēm tāda programma pirmām kārtām "sit" pa bērniem un mazbērniem. Bet piedot sev bieži vien ir daudz grūtāk nekā citiem.
  4.Visa nožēla par pagājušo.
  5.Jebkādas bailes un pārdzīvojumi par nākotni.

  (Sergejs Lazarevs "Karmas diagnostika 7")
  Komentāri:
  inese, 2009-06-15, 06:44 :   Lielisks raxts un łoti noderïgas atbildes. Man łoti gribëtos uzzinät,vai śim gudrajam cilvëkam,Sergejam Lazarevam,ir käda iespëja uzdot personiskus jautäjumus,piemëram,caur e-pastu?
  Julita, 2009-06-15, 09:36 :   Inese, par Sergeju Lazarevu latviski sīkāk var palasīt te, viņam ir arī pašam savs serveris www.lazarev.ru, kur kādreiz varēja publiski uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Saprotamu iemeslu dēļ - jautājumu šausmīgi daudz, daudzi nav lasījuši ne Lazareva grāmatas, ne atbildes uz agrāk uzdotajiem jautājumiem - vairāk nav tādas iespējas gūt autora atbildes uz personiskiem jautājumiem. Bet, domāju, ja patstāvīgi iepazīstas ar Lazareva grāmatām, video, pieejamiem komentāriem un atbildēm viņa portālā, tad līdz atbildei var nonākt katrs pats. Lai izdodas! :)
  Renāte, 2010-06-15, 11:08 :   Paldies par rakstu! Tiešām, ir par ko padomāt
  Ieva, 2010-11-13, 19:33 :   Pērku Lūles Vīlmas grāmatas "Sāpes tavā sirdī" un "Cerību siltums"
  hila, 2010-12-20, 16:17 :   www.avaclinic.lv-
  bijam ar viru tur 2 gadus atpakalj,loti pozitivas atminas.
  Neticīgā, 2011-01-13, 13:46 :   Galīgās muļķības.Pēc dzīves pieredzes-bērns piedzimst ārlaulībā sievietei no precēta vīrieša aiz savtīga aprēķina,lai tiktu pie mājas un mašīnas.Sieva kas gadiem mīlējusi un gribējusi mīlestības bērnu no sava vīra paliek piekrāpta viena.Pasaulē tagad valda manta,alkohols un bezizmēra bezkaunība.
  Neticīgā, 2011-01-13, 13:46 :   aaa
  dida, 2011-01-31, 16:00 :   Arii mums ar viiru pozitiivas atminjas no www.avaclinic.lv
  Burviigs personaals un saprotoshi aarsti!
  Zanda, 2011-07-15, 15:05 :   AVA clinic brīnišķīga attieksme un profesionāls personāls.Apmeklēju ginekologu kādus 3 gadus atpakaļ, kad gaidīju savu bērniņu,jo šeit ir ārsti profesionāli ,zinoši un katrs pacients tiek sagaidīts uz izmeklēts īpaši.
  Zanis, 2016-02-25, 13:30 :   Kapec ta tie kas mekle neauglibas celonus loti nipri pretojaas istam celonim, kapec ne reizi pat to faktu nelauj izpaust. Kapec tada cilveku manisana notiek pie mums.


  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
  Vēlies komentēt?
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo tēmu:

   

 • (c) Julita, 2008.- 2023.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv