DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Paldies

Ārstiem

Vispār es pret ārstiem parasti izturos visai rezervēti, jo uzskatu, ka cilvēks pats bieži vien sajūt sevi un prot izārstēt daudz labāk par jebkuru ārstu, kurš darbojas pēc priekšrakstiem, kas derīgi vidējam statistiskajam, nevis konkrētajam cilvēkam.
Tomēr pat man dzīvē bijušas situācijas, kad esmu bijusi ārstiem dziļi pateicīga par palīdzību, un esmu satikusi arī patiesi jaukus ārstus, kam pacients nav nekāds vidējais statistiskais, bet par spīti slodzei spēj uztvert katru pacientu individuāli.
Te minēšu tikai tos cilvēkus, kam manā dzīvē bijusi īpaša nozīme.
  • Vita Rubene - mana ģimenes ārste skolas laikā un mazliet vēl pēc tam. Īpaša pateicība par to, ka viņa mani atbalstīja laikā, kad vēlējos attīrīt organismu ar badošanos un mainīt ierasto ēdienkarti pret veselīgāku. Viņa ne tikai atbalstīja manas ieceres, bet pat piedāvāja ēdienu receptes, mācīja atšķirt dārzeņus.:) Ir taču pat tādi ārsti! :)
  • Vita Berliņa - kaut kā sanāk, ka ģimenes ārstes man ir Vitas. :) Arī šī Vita ir fantastiska ģimenes ārste, kura turklāt ir sazvanāma gandrīz jebkurā laikā, gatava palīdzēt gan ar padomu, gan ar labu vārdu. Visu laiku cenšas apgūt ko jaunu, sekot līdzi laikam un izmantot jaunākos atklājumus arī savā praksē. Nekad neuzspiež tikai savu viedokli, bet ļauj pacientam pašam izvēlēties no piedāvātajiem variantiem, morāli atbalsta. Kaut tādu ģimenes ārstu būtu vairāk! :)
  • Dina Ceple, Rudīte Brūvere - vecmātes, kas bija klāt manas meitiņas dzimšanā plānotās mājas dzemdībās. Skaistāku notikumu grūti iedomāties, un vecmātes par medicīnas personālu šai gadījumā uzskatīt arī grūti, jo viņas bija kas daudz vairāk. Viņas palīdzēja manai meitiņai šai pasaulē ienākt lielā mīlestībā un priekā. :) Un Dinai paldies arī par fantastiskajām grūtnieču vingrošanas nodarbībām, par to starojumu.:)
  • Inguna Vecvagare - homeopāte, kas ar savu mieru un pārliecību, un droši vien arī parakstītajām zālēm palīdzēja man nesabrukt, kad dēls pāris gadus slimoja nonstopā. Viņa deva arī ticību un pārliecību man pašai par sevi un savu spēju tikt galā.
  • Paldies gribu teikt arī kādai ārstei-rezidentei Bērnu slimnīcā, kuras vārdu neatceros, bet kura mana bērna Dzintara dzīves pirmajās dienās palīdzēja nepāriet uz barošanu no pudelītes, ienākot pie mums palātā īstajā brīdi un palīdzot saprast, kā par spīti sistēmai iespējams barot man pašai. Tas tiešām bija ļoti būtiski un vērtīgi! :)

  • (c) Julita, 2008.- 2023.    

    dziedava.lv DZIEDAVA.lv