DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Par mani

Mani sauc Julita. Agrāk man bija cita mājaslapa, kuras pamati radās 1998.gadā. 2008.gadā tapa šīs lapas versija, kas, salīdzinājumā ar iepriekšējo lapu, būtiski papildināta ar sadaļām par Latvijas dabu un kultūrvēsturi (iekļaujot arī Ceļojumus un Vērojumus), kā arī "Pārdomas". Pamatā visa lapa no idejas līdz realizācijai ir mans darbs. Sadaļas "Latvijas Daba un kultūrvēsture" un "Ceļojumi" var uzskatīt par kopdarbu ar vīru Ati, kurš palīdz gan idejiski, gan morāli atbalstot, gan palīdzot labot kļūdas.:)

Manas lapas iepriekšējā versijā vairāki cilvēki rakstīja, ka tur viss kas jau gan esot, bet manis pašas bildi nevarot atrast. Toreiz uzrakstīju savu biogrāfiju un saliku arī bildes par sevi.
Pēc zināmām pārdomām izlēmu šos materiālus ievietot arī lapas jaunajā versijā.
Pagātne jau it kā pa šo laiku nav mainījusies.:)


(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv