2.mēnesis mums sākās ar Līgo un Jāņiem. Šogad nācās aprobežoties ar pastaigu līdz pļavām, kur salasījām jāņuzāles, un svecīti mājās ugunskura vietā ;).
2.mēneša laikā joprojām katru dienu gājām staigāt 2-3 stundas. Staigājām pa tuvējo mežiņu un Spilves pļavām, reizumis tur mazais tika arī pabarots. Pastaigas joprojām man bij lielākā atslodze, jo kopumā joprojām dzīvoju miega badā un nogurusi no biežās barošanas. Tikai pastaigās un naktī starplaiks starp ēdienreizēm pārsniedza 2 stundas. Turklāt pastaigu laikā nedrīkstēja apstāties, ja tas tika izdarīts, puika pamodās un pieprasīja kārtējo ēdiena devu.
Šajā mēnesī pirmo reizi puika tika atstāts viens ar tēti - veselas 2,5h. Pati tai laikā braucu uz centru kārtot dažādas darīšanas. Visu laiku man bija nemierīgs prāts un domās biju tikai ar puiku. Kad atgriezos, izrādījās, ka puika gandrīz visu laiku esot raudājis. Nebiju atstājusi arī ēdamo, 2,5 stundas bez ēšanas puikam tomēr bija pārāk liels pārbaudījums.
Šajā mēnesī puika daudz smaidīja pusmiegā. Vienreiz mani pamatīgi pārbiedēja - eju pie viņa gultiņas, skatos - puika nekustīgi guļ, acis vaļā, sastingušas veras tālumā un.. pa visu seju smaids. Izskatījās tik spocīgi.
Mēneša laikā iemanījāmies, kas jādara, lai dibentiņš nebūtu sarkans - nomainījām Huggies uz Pampers, turklāt lielāku izmēru, un dibenu pirms pampera uzvilkšanas vienmēr iepūderējām ar kartupeļu cieti - visi sarkanumi pazuda kā nebijuši! Pa reizei liku dzīvoties arī ar pliku dibenu.

     2.mēnesis
1.mammas mēnesis    3.mammas mēnesis