Sporas: (10-)11-13 µm, tumšas, ar adatiņām, kuru izvietojums veido fragmentāru tīklojumu
Pēc formas mazliet atgādina balto ragansviestu vai vēl vairāk - pārslaino cukurīti Didymium spongiosum, bet iekšējās struktūras atšķiras - sastāv no daudziem atsevišķiem ciešiem augļķermeņiem, kuru iekšpusē brūni, zaroti, galos balti kapilīcija pavedieni, bet virsma biezi klāta ar cukurītēm raksturīgiem kristāliem.
Suga pasaulē izdalīta tikai 2017. gadā.
Pirmoreiz Latvijā sugu atrada Marina Šlapakova-Pjankova 2023. gada 1. jūnijā Vērēmu pag., kur to atkārtoti novēroja arī 29. jūnijā. Noteikt palīdzēja Edvīns Johannesens.
Sastopamība (novērota) Latvijā: ļoti reti. Sīkāks apraksts: eumycetozoa.com Atradnes pēc Dziedavā publicētajiem foto:
Atlasīto attēlu skaits: 4. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.