DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Suņi manā dzīvē

Varbūt ar laiku te tiks uzrakstīts kas vairāk, bet domāju, lai pierādītu, ka esmu pilnīgi un galīgi sajukusi ar suņiem (kas manās mājās pastāvīgi nekad nav dzīvojuši), gluži labi pietiks ar trim suņiem veltītām lapām:
 

  • Suņi, kas nevis sētā, bet uz sētas / mājas / pastkastītes ... - Nikns suns? uzrakstu un attēlu kolekcija, kurā 24.11.2006. ir gandrīz 300 gb., un, domājams, ar laiku būs vēl un vēl;
  • Suņi, kas plauktos - manu rotaļu suņu kolekcija ar visiem tuvplāniem un komentāriem; 2.11.2005. tajā ir 115 suņi;
  • Suņu anekdotes, kuras gan ilgāku laiku nav vāktas, bet agrāk savāktās gan nu ir internetā ieliktas. 2.11.2005. suņu aņuku skaits - 365.
     
    Nu ja, varētu vēl pieminēt arī vāktās tautasdziesmas, sakāmvārdus un parunas par suņiem, dažādus suņu attēlus, kartītes, sugu aprakstus, drēbes gan sev, gan bērniem ar suņu attēliem utt., kas to var atcerēties, kas vēl. Bet nu par to varbūt tiešām citreiz.


  • (c) Julita, 2008.- 2024.    

    dziedava.lv DZIEDAVA.lv