Pēc augšanas vietas un kopējā izskata līdzīga ciņu samtītei Bryum caespiticium, bet polijai lapas ir tumši zaļas (ciņu samtītei gaišāk zaļas), vācelītes vāciņš ar niecīgu knābīti (samtītei knābītis izteiktāks), ar lupu ir redzama droša atšķirības pazīme - polijai lapas mala ar sīkiem zobiņiem, bet samtītēm lapas mala vienmēr gluda.
P. nutans parasti aug uz smilts mežā. Mikroskopiski salīdzinot ar līdzīgo P. elongata, pēdējai lapu šūnas
šaurākas, nedaudz līkumotas (tārpveida), ar biezākām sieniņām. Savukārt Pohlia nutans šūnas izstiepti rombveida, platākas. Līdzīgie: Ciņu samtīte (Līdzīgs izskats, augšanas vieta) Atradnes pēc Dziedavā publicētajiem foto:
Atlasīto attēlu skaits: 7. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.