Dzīves 165.diena, 2.novembris, sestdiena

Naktī puika gulēja ļoti labi - bija aizmidzis jau 23:00!
4:00 pamostas, lai paēstu, tad nomainu arī pamperu un tad ~4:30 aizmieg uz vairāk nekā 5 stundām.
10:15 pamostos ES, puika jau ir augšā un klusītēm spēlējas savā nodabā - ar kājiņām, sedziņu, paparžu spilventiņu un tām dažām mantiņām, kas uz nakti bij atstātas gultā.
~10:30 baroju, tad spēlējamies. Uz grīdas puika velties īpaši negrib. Kad noliek uz vēdera, tad lokās, kustas ar rokām, kājas nekustina. Ar rokām izdodas pārvietoties par 270o, bet uz priekšu vai atmuguriski gan nesanāk. Liek mutē visu, kas patrāpās pa rokai, aktīvi spēlējas ar lentītēm (t.i., bāž mutē).
~13:30 puisis aizmieg uz 1,5 stundu, kas priekš šī laika ir diezgan ilgi.
~15:00 puika mostas, tiek barots un ģērbts pastaigai.
15:15-17:45 staigājam pa āru, dārziņu teritorijā pie Spilves. Puika praktiski visas 2,5 pastaigas stundas noguļ.
17:45 atnākam mājās, ēdam, spēlējamies pa puikas un pa mūsu gultu un mazliet pa grīdu. Pamazām veidojas sistēma, kuras mantiņas ir kurā vietā, tā ka mainot vietu mainās arī tās. Mūsu gultā puika dabū spēlēties ar koka karotēm, krāsainu kalkulatoru striķītī un grabuli ar zvārgulīšiem, virs viņa gultiņas ir novilkts striķis, pie kura karājas pušķi un bumba ar lentītēm un zvaniņu. Kad puika rausta lentītes vai dauza bumbu, kustās arī pušķi un skan zvaniņš. Vēl gultā ir iespēja spēlēties ar grabuļu virteni un daudzām mantiņām, arī cietajām, sedziņu, paparžu spilventiņu. Uz grīdas, savukārt, gaida spogulis, daudzas mīkstās mantiņas, suņu kalendāra bildes. Arī pārtinamajam galdiņam ir savs mantiņu klāsts - maziņš vāciņš, Pampera mitro salvešu paka, paši pamperi, mīksts lācītis un pie sienas esošā lente ar nozīmītēm (tās gan lielākoties tik ar acīm var aiztikt).
22:00 - 23:00 saģērbju uz nakti un mēģinu pierunāt gulēt. Bet puikam lielais bujāns - spļaudās, pūš burbuļus, spalgi klaigā :) Galu galā ap 00:30 tomēr aizmieg.