Dzīves 202.diena, 9.decembris, pirmdiena

No šīs dienas izlemju kādu laiku precīzi pierakstīt, cikos ko mēs darām. Ceru, ka būs kārtējā parastā diena, bet šī diena izrādās kāreiz ne tik parasta - šis tas labāk, šis tas sliktāk nekā parasti.
Aizmidzis puika bija reti agri - jau 23:40, toties pēc tam, pustrijos paēdis, puisis izdomā padzīvoties pa gultiņu nomodā - veļas, pēta mantiņas, vārdu sakot - spēlējas savā nodabā.
Ap pl.3:00 tika vēlreiz pabarots, bet tas viņu vēl neiemidzināja - pusstundu vēl pagulšņāja vaļā acīm, līdz iemiga.
Vēlāk, pa dienu, mums gāja diezgan grūti - puika niķīgs, negrib ne uz grīdas, ne gultiņā, ne mūsu gultā. Pat rokās viņam ātri apnīk, es nevaru izdomāt, kas par vainu! Prātoju prātoju - pēdējā laikā puika omulīgs un kustīgs bijis tikai uz pārtinamā galda. Kas tai vietā tik īpašs??
Nu vienīgi, ka tur puisis tiek izģērbts. Nu bet istaba taču auksta - 18 grādi, es staigāju zobus klabinādama, puikam vienu kārtu esmu uzģērbusi vairāk nekā parasti - tagad mugurā ir bezroku bodijs, krekliņš un rāpulītis. Bet varbūt par karstu tomēr?
Ap 18:00 lieku uz pārtinamā galda un izģērbju līdz tikai bodijs un pampers paliek. Puika priecīgs da priecīgs! Lieku viņu savā gultiņā.
Kā puisis priecājās!!!!!!!!! Vicināja rociņas un kājiņas, smējās pilnā kaklā. Lika mantiņas uz un starp kājiņām, pozēja mammai, kas ar fotoaparātu mēģināja noķert kādu interesantu mirkli (sk. bildi blakus). Tā mēs kopā smējāmies līdz pat 18:40.
Tad puiku atstāju gultiņā vienu, tāpat bodijā 18 grādos. Viņš joprojām bija ļoti priecīgs, ļoti kustīgs, griezās uz visām pusēm, ložņāja pa visu gultu, spēlējās ar mantiņām, skandināja zvaniņu. Tā viņš ņēmās līdz 19:20.
Tad es izdomāju, ka būtu tā kā laiks beigt aukstās izklaides, bet kad es, dreboša no aukstuma, aizdevos pie puikas, viņš bija karsts no dauzīšanās! Varēju pat pie viņa pati sildīties. Tad nu izlēmu mazliet padauzīties vēl uz grīdas. Tā nu vēl 20 minūtes ar puiku ņēmāmies pa grīdu, viņam joprojām esot tikai bodijā..
Pēc tam sekoja kārtīga ēšana un gulēšana.
Vēlāk vakarā vienā bodijā puika spēlējās arī mūsu gultā.
Tā nu vakars mums izdevās varen jautrs un plāni ģērbts. Katrā ziņā dienas nobeigums bija labs!