Dzīves 178.diena, 15.novembris, piektdiena

Diena jau sākas ļoti labi - no pl.2:00 līdz 10:00 puika nogulējis bez pārtraukuma! Es esmu izgulējusies, puika arī. Tāpēc pa dienu var būt aktīvs jo aktīvs.
Kad puisi nolieku uz grīdas, viņš visādi izrāda visas savas spējas un prasmes. Guļot uz muguras, ceļ vēderu, kaklu, galvu, dibenu, paceltu vai visu uzreiz, ja tas būtu iespējams! Liekas, tūlīt pielēks kājās un aiztrauksies! Spārdās ar kājām, šļūc, guļot uz muguras. Esot uz vēdera, sutējas uz izstieptām pat gandrīz vertikālām rokām. No vēderpozas "krīt" uz muguras ne vien caur labo, bet arī caur kreiso sānu. Esot uz vēdera, mēģina arī kustināt kājas, paraut tās zem sevis. Vienubrīd izdodas pat it kā atsperties uz priekšu! Valstās no muguras uz sāniem, caur labo sānu uz vēdera un atpakaļ.
Kad spēlējas ar mantiņām, ar tām rotaļājas ne vien ar rokām, bet arī ar kājām, - stutē tām virsū vai starp pēdiņām. Rotaļu riņķīti izdodas pat uzmaukt kājai virsū:).
Kad ielieku šūpuļkrēsliņā, puisis nevis atspiežas pret puslīdz horizontālo atzveltni, bet paliek sēžot vertikālu muguru. Vēl vairāk! Ieķeras ar rociņām šūpuļkrēsliņa malās un svempjas kājās!
Nu ļoti aktīvs puisis!
Vēl viens brīnums - uz brīdi atstāju pliku puiku vienu uz vienreizējiem paladziņiem, kas izklāti pa visu mūsu lielo gultu. Kad atnāku, redzu, ka puikam redzamas uz viņa pāris pilītes, bet paladziņš zem viņa - pilnīgi sauss! Vienu brīdi esmu stipri apmulsusi, bet tad pamanu, ka ir arī slapjš paladziņš tikai tas ir... apakšā paladziņam, uz kura gozējas puika! Kādā veidā viņš tos paladziņus tā sakārtoja, ka pats tika uz sausā un slapjais tika paslēpts - to zina tikai viņš pats...
Redzot aktīvo puiku, visas viņa prasmes, ko viņš īsā laikā strauji pilnveidojis, es esmu tik laimīga, tik laimīga un lepna par puiku!
Ceru gan, ka pēc tik aktīvas dienas viņš ātri aizmigs, tomēr arī vakarā viņš ilgi dzīvojas nomodā. Bet nu tas ir sīkums! Galvenais, ka puisis ir pilns dzīvesprieka, kaut nu tāds viņš vienmēr būtu.:)