Dzīves 59.diena, 19.jūlijs, piektdiena

Šajā dienā bija dažādi notikumiņi.
No rīta ar mašīnu braucām uz poliklīniku, tur mums iztaisīja divas potes - pret tuberkulozi un vīrushepatītu B (kājiņā un rociņā), un pēc tam vēl uztaisīja asins analīzi. Dzintars turējās kā vīrs! Ieraudājās tikai pašā duršanas procesā. Pēc potēm nekādas īpašas reakcijas nebija.
Mājās notikums bija fakts, ka puika pirmoreiz aizmiga uz vēdera, turklāt izdarīja to uz pārtinamā galda. Pēc tam gultiņā nogulēja uz vēdera diezgan ilgi.
Un vēl viens notikums bija tāds. Puika guļ gultiņā, drusku pa labi no viņa aizsniedzamā attālumā ir pakārta mantiņa - tāda oranždzeltena saulīte. Puika to mēdza ilgi pētīt ar acīm. Šajā dienā, lai arī saulīte bij labajā pusē, viņš to mēģināja aizskart un pat pakustināt ar kreiso roku! Tas mums bija sasniegums, ka puika ne vien skatījās, bet pat sāka sniegties pēc mantiņas!
Tā kā puika bija pēc potes, tad daudz staigāt ārā nebija vēlams, turklāt ārā bija ļoti karsts. Tomēr pastaigāties gribējās, tāpēc vakarpusē, kad nebija gluži svelmaina saule debesīs, aizstaigājām vismaz līdz Nordeķu parkam, kopumā nostaigājot apm.1,5h.
Tādējādi mēs bijām veiksmīgi aizvadījuši pošu dienu, un vēl pavirzījušies uz priekšu savā attīstībā.