J:Heijā, heijā!
Kā Dzintariņš var spēlēties uz grītas pēc ēšanas? Man ir grūti, citreiz pat pēc 1h atgrūžu pienbiezeni :( Vai Tev ir līdzīgi, jeb tagad vairs nē? Un, kad tad man tas beigsies? )Gustiņš
A: Nu varbūt Dzinatriņš tik daudz neēd, lai būtu, ko atgrūst. Lai arī pirmos mēnešus mēs atgrūdām ļoti daudz, tomēr sen vairs tā nedarām. Arī, kad sākām ēst biezeņus, ne reizi neesam atgrūduši. Gustiņ, varbūt pamēģini mazāk ēst, Tu tak jau tāpat esi liels, hmm?

J: Sveiks, te Tavs vārdabrālis!
Mums ar mammu ļoti interesanti lasīt, kā Tu audz.Lasīsim arī turpmāk.
Īpaši vēlos uzzināt, kā Tu tiki galā ar tiem pleķiem - man arī tādi paliek aizvien vairāk, ar visādām smērēm mani smērē, bet niez tāpat, un izskatu bojā. Mana mamma Kukurillis galīgi sakreņķējusies, pie tam ārstes viņai neko ēst neļauj, man raudiens nāk, ar kādu seju viņa mēģina ieēst ūdensputras.
Lai Tev labi klājas!
A: Sveiks sveiks! :)
Nu tie lielie pleķi, kas bija izpletušies jau pa visurieni (galva, mugura, vēders, rokas, kājas), tie tika nomākti ar tādu dārgu (laikam 15Ls) un jaunu (daudzi ārsti to vēl nezin) smērīti Elidel, kuru mums izrakstīja ādas daktere. Tomēr tā smērīte neatrisināja problēmu kā tādu - ko ēst, lai nerastos jauni pleķi vai vecajiem neiekaistu sarkanas maliņas.
Mamma jau sadaļā "mammas mēnesis" rakstīja, ka 8.mēneša laikā pierakstījāmies pie dakteres - homeopātes Jokstes. Viņa ar vienkāršu, bet netradicionālu metodi nosaka par konkrētiem produktiem - kurus drīkst, un kurus nedrīkst, izraksta arī homeopātiskās zālītes un smērītes. Ļoti ceram, ka nu mēs beidzot zināsim, ko var ēst, ja arī mammai tas produktu klāsts varbūt arī nebūs tik plašs, tomēr cerības būs, ka vismaz man no tā būs labāk! Citādi muļķīgi sanāk mammām tā mocīties, ja mums, bērniem, tāpat no tā nekādas jēgas.
Varu vēl pačukstēt, ka mana mamma to Jokstes metodi ir zinājusi jau pirms vairākiem gadiem, bet nav jau īstas ticības, ka pašiem ir tādas spējas, ka varēs tā droši noteikt, ko drīkst; speciālists tomēr paliek speciālists, tāpēc jau mēs pie viņas iesim. Bet ja nu Tava mamma kopā ar vēl kādu cilvēku grib paši pamēģināt - tad tā lietiņa darās šādi -
Mamma apsēžas, viņai klēpī bērns. Mammai rokās interesējošais produkts, kuru grib pārbaudīt, vai drīkst. To produktu tur tā, lai tas pieskartos arī bērna rokai. Otru savu roku mamma izstiepj uz sāniem. Te nu vajadzīgs tas trešais cilvēks - viņam ir jāspiež roka uz leju - ja roka nolaižas, tad produktu nevar ēst, bet ja mamma spēj roku noturēt uz sāniem, tad to ēst drīkst! Katrā ziņā varat pamēģināt, vismaz vajadzētu just, ka dažos gadījumos roku noturēt nu ļoti grūti, bet dažos tas izdodas krietni vieglāk.
Kā mums būs gājis pie Jokstes un ar jauno diētu, to pastāstīšu nākamā mēneša lapiņā!
Lai jums izdodas! :)